• جمعه ۱۵ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-6714-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

قبور ۱۶۶ شهید در الیگودرز نیازمند بازسازی است

رئیس بنیاد شهید الیگودرز گفت: در حال حاضر قبور ۱۶۶ شهید در الیگودرز نیاز به بازسازی دارند که ۱۱۵ قبر در شهر و مابقی در روستاهاست.
 
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، نشست شورای ترویج ایثار و شهادت شهرستان الیگودرز با حضور حمید کشکولی، فرماندار الیگودرز، محمد برامکی، فرمانده ناحیه سپاه الیگودرزو مهین عابدینی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان الیگودرز برگزار شد.
 
در این نشست که با محوریت بازسازی قبور شهدای شهرستان الیگودرز برگزار شد، مهین عابدینی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان الیگودرز، اظهار کرد: در حال حاضر قبور مطهر ۱۶۶ شهید در سطح شهرستان نیاز به بازسازی دارند که ۱۱۵ قبر در شهر و مابقی در روستاهاست که برای بازسازی آن‌ها نیز به شش میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار نیاز است.
 
حمید کشکولی، فرماندار الیگودرز نیز در این نشست، با بیان اینکه شهدا باعث عزت و افتخار ملت ایران در جهان شده‌اند، تصریح کرد: کار بازسازی گلزارهای شهدا به‌ویژه گلزار مرکزی شهرستان، با جدیت انجام خواهد شد.
 
وی با ذکر این مطلب که اگر شهدا نبودند شاید ما الان پشت این میزها نبودیم، افزود: دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید در زمینه بازسازی قبور شهدا اهتمام جدی داشته باشند.
 
محمد برامکی، فرمانده سپاه ناحیه الیگودرز نیز در این نشست گفت: امروز همه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مسئول هستیم. به یمن خون شهدا انقلاب ما به همه‌ نقاط جهان صادر شده است و انقلاب اسلامی در تحولات جهان از جایگاه بسیار والایی برخورد شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: