• شنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-4414-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری راه و شهرسازی لرستان:

پیاده راه‌سازی خیابان فردوسی خرم‎آباد 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

رئیس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری راه و شهرسازی لرستان گفت: پیاده راه‌سازی خیابان فردوسی خرم‎آباد 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

برزو بردی‎نشین در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: خیابان فردوسی یا راسته بروجردی‌ها ازجمله پروژه‌هایی است که پیاده‎راه‌سازی در آن صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: این پروژه ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اقدام مشترکی است که با توجه به مبالغی که داشتیم توانستیم دو میلیارد تومان برای آن هزینه کردیم و فاز اول آن به اتمام برسانیم.

رئیس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری راه و شهرسازی لرستان گفت: ادامه این مسیر را شهرداری باید انجام دهد و سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان کار را ازجمله زیرزمینی کردن برق و روشنایی مبلمان شهری محیط شهری ادامه دهند.

وی گفت: بهسازی اطراف خیابان حافظ تخریب‌هایی که در سال‌های گذشته داشته انجام شده است.

بردی نشین عنوان کرد: مشاور گرفتیم و در حال بررسی است تا از ظرفیت‌ها و اراضی دولتی در این منطقه در راستای تولید مسکن و بهسازی استفاده کنیم.

رئیس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری راه و شهرسازی لرستان افزود: اراضی که مربوط به اشخاص باشند چون در بافت فرسوده قرار دادن مشوق‌هایی را به آن‌ها می‌دهیم  تا در بهسازی محله استفاده شود.

بردی‎‎ نشین بیان کرد: چون این منطقه در بافت تاریخی شهر قرار دارد از هر مصالحی نمی‌توانستیم استفاده کنیم که با همکاری میراث فرهنگی این مهم به انجام رسید و با توجه به هویت بافت تاریخی کار جدیدی انجام شده و در پروژه‌های بعدی این مهم را لحاظ خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: