• یکشنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-6284-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون هماهنگی امور اقتصادی لرستان خبر داد:

تامین زمین برای ساخت ۱۳ مدرسه/ اختصاص ۴۳۰ میلیارد برای جبران سیل


معاون هماهنگی امور اقتصادی لرستان از اختصاص ۴۳۰ میلیارد تومان اعتبار به دستگاه‌های اجرایی استان برای جبران خسارت سیل خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، گودرز امیری در جلسه ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده استان با اشاره به اعتباراتی که برای جبران خسارت‌ زیرساخت‌های استان اختصاص داده شده است، اظهار کرد: هم‌اکنون ۴۳۰ میلیارد تومان به دستگاه‌های اجرایی برای ایجاد زیر ساخت‌ها اختصاص داده شد که امروز بین دستگاه توزیع شد.

وی تصریح کرد: به منظور ایجاد زیرساخت‌ها ۲۰۰ میلیارد تومان بین شهرداری‌ها و ۷۰ میلیارد تومان بین دهیاری‌های استان توزیع شد.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و سرپرست هماهنگی امور عمرانی استان به‌منظور تسریع در انجام کارها گفت: حداکثر تا ۱۵ شهریور تمامی دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها باید مراحل مطالعات و انتخاب پیمانکار را با رعایت شرایط قانونی انجام دهند تا عملیات اجرایی از ۱۵ شهریور همه پروژه‌هایی پیش‌بینی شده در سطح استان شروع شود.

وی در ادامه افزود: برنامه زمان‌بندی اجرایی پروژه‌ها فشرده‌تر شود به طوریکه که مردم بتوانند سریع‌تر از این پروژه‌ها بهره‌مند شوند.

امیری بیان کرد: نکته دیگری که در این جلسه مطرح شد بحث تامین اراضی مورد نیاز برای ۱۳ مدرسه در ۱۳ نقطه استان بود که خوشبختانه با توافق دستگاه اجرایی حل شد.

وی افزود: حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه این زمین‌ها تحویل داده می‌شود تا برای طراحی، ساخت و انتخاب پیمانکار اقدام کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: