• چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-12414-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تشویق طلابی که زمینه‌ساز ازدواج می‌شوند

معاون تبلیغات اسلامی لرستان گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته هر طلبه‌ای که مانع یک طلاق شود یا زمینه ازدواج زوجی را فراهم کند تشویق می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی در ستاد ساماندهی امور جوانان که با موضوع برنامه‌های هفته ازدواج برگزار شد، با انتقاد از مسدود کردن بخشی از وام ازدواج توسط بانک‌ها، اظهار کرد: وام ازدواج موجب تسهیل شرایط اقتصادی زوجین می‌شود و بانک‌ها باید نه تنها تمام این تسهیلات را پرداخت کنند بلکه شرایط دریافت آن‌ را نیز تسهیل کنند.
 
وی با ذکر این مطلب که گاهی بانک‌ها تمام تسهیلات ازدواج را در اختیار زوجین قرار نمی‌دهند، ادامه داد: بانک‌ها بخشی از وام ازدواج را نگه می‌دارند یا مدتی اجازه نمی‌دهند که فرد از آن وام استفاده کند.
 
غلامی با تاکید بر لزوم استمرار و اجرای برنامه‌‌های با موضوع ازدواج در طول سال، ادامه داد: خدماتی که ما در هفته ازدواج ارائه می‌دهیم فقط مختص هفته ازدواج است اما قطعاً همه افراد نمی‌توانند از این خدمات استفاده کنند لذا برنامه‌های ازدواج در طول سال ادامه پیدا کند.
 
این مسئول افزود: برای ایجاد رغبت جوانان به ازدواج بسته‌ها و پک‌های لوازم خانگی برای زوجین که ازدواج می‌کنند در نظر گرفته شود.
 
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره‌کل تبلیعات اسلامی لرستان با تاکید بر اینکه در هفته ازدواج فعالیت‌های مشاوره به تبلیغات وارد شده است، اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته هر طلبه‌ای که مانع یک طلاق شود یا زمینه ازدواج زوجی را فراهم کند  تشویق می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: