• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-6714-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور:

لرستان جزو استان‌های پیشرو در اطفای حریق است

رئیس سازمان جنگل‎ها و فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‎ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: لرستان جزو استان‌های پیشرو در اطفای حریق است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سرهنگ عباس‎نژاد در مراسم تکریم و تودیع فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان با بیان اینکه برنامه‌ریزی موثر و هدفمند مهندس نجفی باعث شده که لرستان جزو استان‌هایی باشد که کمترین حریق را داشته است، اظهار کرد: یگان حفاظت یگانی شبه انتظامی است که لازمه کار آن باید یک چارچوب انتظامی باشد.

وی استفاده از جوامع محلی را ضروری دانست و بیان کرد: بدون مشارکت مردم نمی‌توان در کارها موفق بود و اگر از اطلاعات مردم کمک بگیریم قطعا شاهد موفقیت‌های چشمگیری در حوزه حفاظت خواهیم بود. 

عباس نژاد سامانه ۱۵۰۴ را یک نیرو کمکی برای یگان حفاظت قلمداد کرد و افزود: یگان حفاظت ضابطین خاص قضایی هستند که باید در امر صیانت از این منابع ارزشمند کوشا باشند.

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‎ها، مراتع و آبخیزداری کشور بیان کرد: مدیریت خوب، دلسوزانه و متخصصانه مهندس نجفی به شکلی بوده است که در سازمان جنگل‎ها، مراتع و آبخیزداری کشور از منابع طبیعی لرستان بعنوان استان‌های پیشرو یاد می‌شود.

برخورد با سوءاستفاده کنندگان اراضی ملی

در ادامه این مراسم قاضی رازانی، دادستان مرکز استان عنوان کرد: پیشگیری بهتر از درمان است و دستگاه قضا با جدیت تمام در بحث مقابله با کسانی که از اراضی ملی سواستفاده میکنند برخورد خواهد کرد.

در ادامه این جلسه، سرهنگ مهرنیا بعنوان فرمانده جدید یگان حفاظت منابع طبیعی استان سیل اخیر را حاصل تخریب منابع طبیعی دانست و اظهار کرد: در انجام امورات محوله نهایت تلاش خود را خواهد کرد و از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود. 

به گزارش ایسنا در این مراسم از تلاش‌های مجدانه سرهنگ رستگاریان فرمانده قبلی یگان حفاظت تقدیر و  سرهنگ مهرنیا به عنوان فرمانده یگان حفاظت این اداره کل منصوب و معرفی شد.
 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: