• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-14514-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل بازرسی لرستان خبر داد:

نظارت بر ٨٩۶ فقره پرونده مزایده و مناقصه در استان

مدیرکل بازرسی لرستان گفت: ٢١۴٣ میلیارد تومان بابت٨٩۶ فقره مزایده و مناقصه نظارت به‌صورت حضوری و سامانه‌ای انجام داده‎ایم.
 
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمدرضا اشرف در نشست با اصحاب رسانه با بیان اینکه سلامت هر سازمانی در گرو نظارت و‌ بازرسی است، اظهار کرد: عمده برنامه‎های این سازمان نظارت و پیشگیری است.

وی ادامه داد: اثر بخشی نظارت به‎ویژه نظارت بر معاملات از وظایف ماست تا با فساد مقابله وعملکردمان منجر به رضایت‎مندی مردم شود.

مدیرکل بازرسی لرستان با بیان اینکه در سال گذشته ١٨٨۵ میلیارد تومان در بحث مناقصات و ۲۵۷ میلیارد تومان در بحث مزایده نظارت داشته‌ایم، گفت: همچنین ٢١۴٣ میلیارد تومان بابت٨٩۶ فقره مزایده و مناقصه نظارت بصورت حضوری و سامانه‌ای انجام داده‎ایم و ۱۳۸ میلیارد تومان در قالب ۳۵ فقره مزایده و مناقصه لغو و تجدید شده است.

اشرف بیان کرد: همچنین در حین انجام مزایده‌ها و مناقصات که اشکالات جزئی رویت شد  تذکراتی شفاهی و کتبی داده شد تا نسبت به اصلاح آنان اقدام شود.

وی با بیان اینکه از طریق سامانه ۱۳۶ ( رسیدگی به شکایات) ١۵٢۴ مورد شکایات و اعلامات واصل شده و ۱۱۰۰ فقره پرونده رسیدگی و تعیین تکلیف شدند.

وی اضافه کرد: به منظور جلوگیری از تضییع حقوق دولت چندین حساب را مسدود کردیم.

مدیرکل بازرسی لرستان عنوان کرد: در صیانت از اموال عمومی و اراضی ملی روی ۴٨٣ هکتار از اراضی اثربخشی داشتیم و این اراضی رفع تصرف شدند.

اشرف گفت: همچنین ۵۱ میلیارد تومان استرداد وجوه به حساب دولت واریز شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: