• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 983-3888-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

میراسماعیلی خبر داد:

برگزاری لیگ دانش‌آموزی جودو/ برپایی بزرگ‌ترین همایش ایران در تیر ماه

رئیس فدراسیون جودو و کوراش از برپایی بزرگ‌ترین همایش ایران در سالن افراسیابی طی ماه آینده خبر داد.
 
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، آرش میراسماعیلی در مراسم تجلیل از افتخارآفرینان هیات جودو لرستان، اظهار کرد: در مدت سه ماهی که رئیس فدراسیون شده‌ام به ۹ استان رفته‌ام و مابقی استان‌ها را نیز سرکشی می‌کنم.
 
وی با بیان اینکه هیأت‌های استانی باید اختلافات را کنار بگذراند، تاکید کرد: اگر می‌خواهیم پیشرفت کنیم باید اشتباهات را بپذیریم.
 
میراسماعیلی با بیان اینکه برنامه‌های زیادی برای فدراسیون دارم، افزود: ششم تیر ماه بزرگ‌ترین همایش جودو ایران را در سالن افراسیابی برگزار می‌کنیم و تا کنون شرکت ۷۰۰ نونهال و نوجوان در این برنامه مسجل شده است.
 
رئیس فدراسیون جودو و کوراش تصریح کرد: این برنامه با شعار تلاش برای کسب مدال در المپیک ۲۰‌۲۸ اجرا خواهد شد و توجه ویژه‌ای به رده‌های پایه داریم.
 
وی با اشاره به برنامه لیگ دانش‌آموزی جودو در کشور اضافه کرد: به طور جدی جودو را وارد مدارس خواهیم کرد و دانش‌آموزان را با این رشته بیشتر آشنا می‌کنیم.
 
میراسماعیلی یادآور شد: در سامانه، جمعیت فدراسیون ما ۶۰ هزار نفر است و تعهد داده‌ایم تا پایان سال این آمار را به ۲۰۰ هزار تن برسانیم.
 
قهرمان اسبق جهان با بیان اینکه حساسیت ویژه‌ای روی اعضای شورای راهبردی فدراسیون دارم و به همین دلیل هنوز این تیم تشکیل نشده، افزود: برنامه‌محوری را سرلوحه کار فدراسیون قرار داده‌ و براساس آن پیش می‌رویم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: