• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-13714-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجرای 38 فقره طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در خرم‎آباد

فرمانده انتظامی خرم‎آباد از اجرای 38 فقره طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سرهنگ محمد قاسم طرهانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در راستای وظایف ذاتی پلیس و ارتقاء امنیت اجتماعی، با برنامه ریزی‌های مستمر و به منظور برخورد قاطع با هرگونه هنجارشکنی از ابتدای سال تاکنون 38 طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان به مرحله اجرا درآمده است.

وی تصریح کرد: پس از انجام کار اطلاعاتی دقیق و رصدهای صورت گرفته و استفاده از ابزار فنی، 449 نفر از سارقان شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی دستگیر که پس از انجام بازجویی‌های فنی به 759 فقره انواع سرقت اعتراف  کرده‎اند و افراد مالباخته نیز شناسایی شده‎اند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد خاطرنشان کرد: همچنین  در بحث مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ، 53 نفر که در سطح شهرستان اقدام به خرده فروشی و توزیع مواد مخدر می‌کردند شناسایی و طی عملیات‎های متعدد دستگیر و در مجموع بیش از 12 کیلوگرم انواع مواد مخدر اعم از سنتی و صنعتی و 262 عدد انواع قرص متادون و روانگردان از آنان کشف و ضبط  شده است.

طرهانی اضافه کرد: 326 نفر از مجلوبین تحت تعقیب دستگاه قضایی  نیز پس از انجام کار اطلاعاتی شناسایی و پس از دستگیری تحویل دستگاه قضایی شده است.

وی بیان کرد:  548 دستگاه انواع خودرو و موتورسیکلت که برای شهروندان ایجاد مزاحمت اعم از آلودگی صوتی، حرکات نمایشی و یا بصورت پلاک مخدوش و یا فاقد پلاک و ... بوده توسط عوامل و انتظامی توقیف و روانه پارکینگ شده‎اند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‎آباد ادامه داد: در راستای طرح‎های ارتقاء در مجموع 441 نفر از معتادان متجاهر در سطح شهرستان جمع آوری و تحویل کمپ ‎ های مجاز به منظور ترک اعتیاد و بازپروری شده است. 

وی اظهار کرد: به فضل الهی و تعامل خوبی که با دستگاه قضایی برقرار است پلیس و دستگاه قضایی با افراد مخل نظم و امنیت و هنجارشکن به‌صورت بی‎امان ، قاطع و سخت برخورد خواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: