• چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-12914-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ساماندهی 10 دستگاه پل بزرگ در لرستان

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: 10 دستگاه پل بزرگ که شامل بیشه، شاهیوند، سبزوار، چم دیوان، زیودار، دوآب، دوآب، بابازید، چم‌مهر و... بودند ساماندهی کردیم.
 
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، عباس شرفی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سیل فروردین امسال 870 راه روستایی مسدود و 600 کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان تخریب شده است.
 
وی گفت: در این سیل 48 کیلومتر از محور پل‌دختر تخریب شد و بازسازی آن‌که حداقل 3 ماه طول می‌کشید ظرف یک ماه به انجام رسید.
 
شرفی بیان کرد: 10 دستگاه پل خرپایی را از استان‌های جنوبی به لرستان آوردیم و در نصب آن‌ها رکود کشور را کاهش دادیم.
 
وی اضافه کرد: 10 دستگاه پل بزرگ که شامل بیشه، شاهیوند، سبزوار، چم دیوان، زیودار، دوآب، دوآب، بابازید، چم‌مهر و... بودند ساماندهی کردیم.
 
مدیرکل راهداری حمل‌ونقل جاده‌ای استان با اشاره به اینکه این پل‌ها را بدون اینکه اعتباری به ما تزریق شود ساماندهی کردیم و پیمانکاران با ما همکاری شبانه‌روزی داشتند، یادآور شد: در این سیل 1130 میلیارد تومان به زیرساخت‌ها و بخش نگهداری ما خسارت وارد شد.
 
وی گفت: بنا داریم مسیر تنگ تیر، افرینه، ملاوی را از بستر رودخانه فاصله دهیم و 7 دستگاه تونل احداث کنیم که این احداث زمان‌بر است و منتظریم تا اعتبارات به ما ابلاغ شود.
 
شرفی افزود: تونل‌ها در جایی زده می‌شود که ربطی به روستاها ندارد و خللی را به آن‌ها وارد نمی‌کند یا ابتدای روستا و یا انتهای روستا هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: