• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-6984-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

كلینیك کسب‌وکار صنعت در شهرک‌های صنعتی لرستان افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: كلینیك کسب‌وکار صنعت در شهرک‌های صنعتی استان افتتاح می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، بختیار رازانی بیان کرد: يكي از شناخته‌شده‌ترین ابزارها و مدل‌های توسعه خدمات کسب‌وکار، ايجاد و راه‌اندازی کلینیک‌های کسب‌وکار به‌منظور نوسازي و بازسازي کسب‌وکارهای كشور است.

وی ادامه داد: كلينيك متشكل از مديريت و تيم‌هاي توانمندسازی است كه از بين مشاوران حقيقي و حقوقي در حوزه‌هاي پايه در گروه هاي مديريت، توسعه فناوري، توسعه بازار، توسعه منابع انساني، مديريت مالي و حوزه‌های فني، مهندسي و خدمات عمومي کسب‌وکار و بر اساس شرايط عمومي و اختصاصي شكل مي‌گيرد.

این مسئول اضافه کرد: از وظایف مديريت و هیئت‌مدیره کلینیک تدوين برنامه عملياتي كلينيك و هدف‌گذاری ارائه خدمات توسعه کسب‌وکار با هدف افزايش ظرفيت بنگاه‌ها، فعال‌سازی واحدهاي راكد و نوسازي و بازسازي آن‌ها و تصويب نهايي آن توسط شوراي راهبري است.

رازانی تصریح کرد: در همین راستا كلينيك کسب‌وکار لرستان با محوريت مركز خدمات فناوري و کسب‌وکار به‌عنوان هاب كلينيك پس از اعلان فراخوان و تأييد صلاحيت مشاوران جهت عضویت در كلينيك (بر اساس شاخص‌هاي عمومي و اختصاصي) توسط شركت شهرک‌های صنعتي، با برگزاری انتخابات اعضای هیئت‌مدیره و مدیر کلینیک، از بین مشاوران دارای شرایط با نظارت شوراي راهبري كلينيك، متشكل از رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي، تشكل‌هاي خصوصي و نماينده مشاوران به دبيري معاون صنايع كوچك شركت شهرک‌های صنعتي استان تشکیل شد.

 وی ادامه داد: مدیران واحدهای صنعتی علاقه‌مند به اجرای پروژه‌های عارضه‌یابی و بهبود در واحد صنعتی خود می‌توانند در سامانه میز خدمت و درگاه خدمات الكترونيكي به آدرس http://eservice.isipo.ir تحت عنوان خدمت گیرندگان ثبت‌نام نمایند و از خدمات مشاوران کلینیک کسب‌وکار استفاده کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: