• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-6884-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امتیازات ویژه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای برای حمل کالا از بندر امام

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: رانندگانی که در حمل‌ونقل کالاهای اساسی از مبدأ بندر امام (ره) به سراسر کشور فعالیت داشته باشند از امتیازات ویژه بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، میثم قدمی با اعلام این خبر افزود: با توجه به‌ضرورت تسریع در حمل‌ونقل کالاهای اساسی از بندرها خصوصاً بندر امام به سایر نقاط کشور، سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مشوق‌هایی را برای رانندگان فعال در این حوزه در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: رانندگانی که اقدام به حمل کالاهای اساسی از مبدأ بندر امام (ره) به سراسر کشور نمایند از امتیازات ویژه‌ای از جمله افزایش سهمیه سوخت به میزان 30 درصد بهره‌مند می‌شوند.

قدمی اظهار کرد: همچنین در محل پایانه بندر امام به ازای هر 3000 کیلومتر پیمایش 40 لیتر روغن‌موتور بهران با گریدهای مختلف و نرخ مصوب دولتی به رانندگان فوق تعلق می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در پایانه بندر امام اقدامات لازم جهت تسریع در فرآیند اعلام بار و بارگیری از سوی سازمان راهداری صورت پذیرفته است، یادآور شد: با توجه به بازدید میدانی که از بندر امام داشتیم شرایط اعلام بار و فرآیند بارگیری برای رانندگان کاملاً تسهیل و تسریع و محدودیت دریافت کد دامپزشکی برداشته شده است.

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان در ادامه گفت: همچنین لرستان نیز به‌صورت جداگانه مشوق‌هایی را برای رانندگان در نظر گرفته است به این صورت که به ازای هر 3 فقره بارنامه از مبدأ بندر امام به استان 2 حلقه لاستیک علاوه بر سهمیه و به‌صورت خارج از نوبت در اختیار رانندگان قرار می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: به کلیه شرکت‌های حمل کالا سطح استان نیز ابلاغ شده است که با هماهنگی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نسبت به اعزام ناوگان ملکی و تحت پوشش خود به بندر امام اقدام کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: