• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-6585-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

عواملی بیرونی مانع پیشبرد اهداف دانشگاه می‌شوند/ این فضا باید بسته شود

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: عوامل بیرونی مانع پیشبرد اهداف دانشگاه می‌شوند .

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‌الاسلام مهدی مرادیان در مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه علوم پزشکی استان، اظهار کرد: آنچه فرد را دلگرم می‌کند این است که انسان در مسیر، ملاک و محور حرکت کرده است، آنچه انسان را دلگرم می‌کند این است که بر محور حق، خدا و تکلیفی که برای او لحاظ شده حرکت کرده است یا خیر؟

وی با اشاره به اینکه با مسئولیت، تکلیف می‌آید و نشان می‌دهد که انسان تکلیف‌مدار است، گفت: اگر شخصی می‌خواهد در تکلیف موفق باشد باید یک سلسله مقررات را رعایت کند و چنانچه شخصی موفق نیست یا خود سهل‌انگاری کرده یا عواملی در بیرون مانع پیشبرد اهدافش شده است .

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود: متاسفانه در لرستان عواملی در بیرون مانع پیشبرد اهداف شدند و این مسئله را به صورت واضح و روشن مشاهده کردیم در حالی که نباید از بیرون برای دانشگاه تعیین تکلیف کنند. .

وی با تاکید بر اینکه باید این فضا را ببندیم چرا که مسئولیت داریم و در پیشگاه خداوند پاسخگو باشیم، افزود: رئیس جدید دانشگاه باید این فضا را ببندد و استقلال در دانشگاه را حفظ کند و اجازه ورود دیگران به دانشگاه داده نشود .

مرادیان یادآور شد: انتخاب مدیران و معاونین  و زیرمجموعه قوی، محکم، باتجربه و مقتدر می‌تواند به رئیس دانشگاه برای رسیدن به برنامه‌هایش کمک کند، یک مسئول باید به شعائر دینی معتقد باشد .

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات دکتر ساکی نقدیر و دکتر نیکبخت به‌عنوان رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی لرستان معرفی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: