• شنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-4986-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدارس هیات امنایی مرکز لرستان سطح‌بندی می‌شوند


فرماندار خرم‌آباد گفت: مدارس هیات امنایی خرم‌آباد در راستای تعیین نرخ ارائه خدمات آموزشی و پرورشی (شهریه) سطح‌بندی خواهند شد.

 به گزارش ایسنا منطقه لرستان، اسد عبدالهی در جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان که در سالن جلسات شماره دو فرمانداری برگزار شد، بیان کرد: شورای آموزش‌وپرورش از مهم‌ترین و کاربردی ترین شوراهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که مسئولین نگاه ویژه ای به مصوبات آن دارند.

فرماندار خرم‌آباد تصریح کرد: فرهنگ مهم‌ترین لازمه توسعه است و آموزش بهترین راهکار ترویج فرهنگ محسوب می‌شود، از همین روی آموزش‌وپرورش باید با نگاه ویژه به فرهنگ، سنگ بنای توسعه‌ی جامعه را ایجاد نماید.

وی ادامه داد: بر اساس رای دیوان عدالت اداری کشور در آبان ماه سال گذشته، تبدیل مدارس عادی دولتی به هیات امنایی غیر قانونی بوده و آموزش‌وپرورش باید در سال تحصیلی جدید این رای را اجرایی کند.

عبدالهی سپس به موضوع تعیین نرخ ارائه خدمات آموزشی و پرورشی در مدارس هیات امنایی اشاره و تاکید کرد: طی دو هفته آینده و با حضور یک تیم کارشناسی متشکل از نماینده فرمانداری و آموزش‌وپرورش، کلیه‌ی این مدارس مورد بازدید قرار گرفته و در سه سطح رتبه‌بندی خواهند شد تا در جلسه‌ی آینده‌ی شورا و بر اساس نتایج گزارشات تیم کارشناسی، میزان افزایش نرخ خدمات آموزشی و پرورشی در مدارس هیات امنایی مصوب و اعلام شود.

رئیس شورای آموزش‌وپرورش شهرستان خرم‌آباد بیان کرد: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در جلسه‌ی آینده‌ی شورا گزارش وضعیت پروژه‌های نیمه تمام آموزش‌وپرورش نواحی یک و دو را ارائه دهد تا تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردد

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: