• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-5785-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اهمیت اخلاق حرفه‌ای در رفتار سازمانی

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان با تأکید بر اهمیت اخلاق حرفه‌ای در رفتار سازمانی بانوان شاغل، اظهار کرد: باید بدانیم در سازمان چگونه رفتار کنیم تا به‌عنوان یک کارمند مسئولیت‌پذیر و وظیفه‌شناس شناخته شویم.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، ناهید پرویزپور در کارگاه آموزشی نقش اخلاق حرفه‌ای در مدیریت راهبردی سازمان ویژه بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی، اظهار کرد: یکی از اهداف و برنامه‌های دفتر بانوان ارتقاء سطح دانش و آگاهی زنان در حوزه‌های مختلف است.

وی با ذکر این مطلب که مباحث آموزشی در توسعه فردی و اجتماعی نقش انکارناپذیری دارند و منجر به بهبود شرایط و اصلاح امور می‌شوند، ادامه داد: از هر فرصتی برای اجرای کارگاه‌های آموزش استفاده خواهیم کرد.

پرویزپور با ذکر این مطلب که نگاه ما به مقوله آموزش نباید صرفاً اخذ گواهی آموزشی باشد، تصریح کرد: هر جلسه آموزشی که بتواند بر دانش و علم ما بیفزاید باید مورد استقبال قرار گیرد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان به اهمیت اخلاق حرفه‌ای برای کارکنان پرداخت و گفت: نحوه ارتباط ما با سازمان و رعایت اصول و قوانین سازمانی از موضوعات مهم است اینکه ما بدانیم در سازمان چگونه رفتار کنیم تا بعنوان یک کارمند مسئولیت‌پذیر وظیفه‌شناس شناخته شویم از اهمیت بالایی برخوردار است و این کارگاه اصول و راهکارهای کاربردی نیل به این هدف را به ما آموزش خواهد داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: