• دوشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-3386-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عضو هیئت‌علمی دانشگاه لرستان:

برای تبیین تعلیم و تربیت، هنرمند باید کاراکترهای تعلیم و تربیت را داشته باشد

یک عضو هیئت‌علمی دانشگاه لرستان گفت: برای تبیین تعلیم و تربیت، هنرمند واقعی کسی است که بسیاری از کاراکترهای تعلیم و تربیت را در خود داشته باشد.

به‌ گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر عزت‌الله قدم پور در همایش تجلیل از دکتر حسین مهرداد اظهار کرد: تجلیل از استاد مهرداد تجلیل از مقام علم و دانش است چراکه ایشان یکی از عالمان و فرهیختگان لرستان و از سرمایه‌ها و هویت‌های تعلیم و تربیت این استان است.

وی با بیان اینکه خیل عظیمی از دانش‌آموختگان این استان افتخار شاگردی دکتر مهرداد را داشته‌اند، افزود: مهرداد استادی است که خود را وقف تعلیم و تربیت لرستان کرده است.

قدم‌پور با بیان اینکه بسیاری از بزرگان تعلیم و تربیت، تعلیم و تربیت را ذوق و هنر می‌دانند، افزود: در راستای تبیین تعلیم و تربیت، هنرمند واقعی کسی است که بسیاری از کاراکترهای تعلیم و تربیت را در خود داشته باشد و آنها را بروز دهد.

این عضو هیئت‌علمی دانشگاه لرستان گفت: دکتر مهرداد استاد و نمادی تمام‌عیار از مصادیق و ویژگی‌های تعلیم و تربیت است.

وی اظهار کرد: دکتر مهرداد علاقه بسیاری به تعلیم و تربیت دارند و آموزش دارند و همین علاقه باعث شده که در این امر منحصربه‌فرد باشند.

قدم‌پور گفت: وظیفه‌شناسی مهرداد مثال‌زدنی است و با نفوذ کلامی که دارند، می‌توانند موضوعات تعلیمی و تربیتی را به‌خوبی به مخاطب القا کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: