• پنجشنبه ۱۶ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-5285-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آخرین وضعیت منطقه ویژه اقتصادی بروجرد

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت منطقه ویژه اقتصادی بروجرد را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، عباس گودرزی با اشاره به منطقه ویژه اقتصادی بروجرد اظهار کرد: شهرک صنعتی شماره دو بروجرد سال‎ها به بهانه اینکه سرمایه گذاری آمد و گفت می‎خواهم منطقه ویژه بزنم متوقف مانده است.

وی با بیان اینکه این فرد در گذشته ادعا کرد 5700 هکتار می‎خواهم که تملک کنم و فرماندار وقت در مورد این منطقه به صورت تلویزیونی مصاحبه کرد که این کار در حال انجام است، افزود: همچنین خود در خفا اعلام کرد که امکان ندارد این پروژه انجام شود.

گودرزی بیان کرد: چطور ممکن است سرمایه گذار 5700 هکتار زمین را تملک کرده و تغییر کاربری بدهد و بعد از چند سال برود و متاسفانه کسی هم مدعی او نشود؟

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مملکت متعلق به مردم است و پای سفره آنان هستیم، ادامه داد: اگر احساس کردند من به منافعشان آسیب می‎زنم نباید ملاحظه کنند و مماشات داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه به زودی پرونده منطقه ویژه اقتصادی بروجرد در سازمان مناطق آزاد مطرح می‎شود، اضافه کرد: استاندار نامه را زده و وزیر وقت و قبل صنعت همچنین مدیران عامل اسبق و فعلی سازمان شرکت شهرک‎ها علی رغم تمامی موانعی که بوده همه موافق هستند.

گودرزی خاطرنشان کرد: آنان گفته‎اند که اگر این منطقه را بدهند همین امروز شروع به ساخت گمرک آن می‎کنیم و سرمایه گذار مشخص شده اما معطل است چراکه این زمین از دست ماخارج شده؛ دلیلی ندارد این کار را بکنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: