• سه شنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 983-1788-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست هیأت دوچرخه‌سواری لرستان حقوق رکابزنانی که در اردو بوده‌اند را نداد!

دبیر هیأت دوچرخه‌سواری لرستان می‌گوید: سرپرست پیشین هیأت استان پول‌هایی که حق رکابزنان ملی‌پوش بوده را به آنان نداده است.

بهروز فرزاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: سال پیش سه رکابزن لرستانی در اردوهای تیم ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا حضور داشتند.

وی ادامه داد: با مصوبه مدیرکل ورزش و جوانان لرستان قرار بود به ورزشکاران استان که در اردو تیم‌های ملی برای شرکت در جاکارتا حضور دارند، حقوق پرداخت شود و این کار هم انجام شده اما سرپرست پیشین هیأت دوچرخه سواری لرستان این پول‌ها را به سه رکابزن استان پرداخت نکرده است.

فرزاد تصریح کرد: باید به آروین معظمی گودرزی، کسری باقرپور و مهدی امیرسرداری به ازای سه ماه حضور در اردو نفری 15 میلیون ریال پرداخت می‌شد اما با اینکه پول به حساب هیأت ریخته شده، این پول به دست رکابزنان نرسید.

دبیر هیأت دوچرخه‌سواری لرستان اضافه کرد: هنوز هم رکابزنان سراغ این پول را از ما می‌گیرند اما هیأت جدید استان دسترسی به آن مبالغ ندارد.

وی یادآور شد: به علت بی‌توجهی به رکابزنان مهدی امیرسرداری دوچرخه‌سواری را کنار گذاشته و باقرپور برای استان‌های دیگر رکاب می‌زند.

فرزاد تأکید کرد: خیلی دردآور است که یک رکابزن سال قبل همین موقع در اردوی تیم ملی بوده و امسال به علت بی‌توجهی دوچرخه‌سواری را کنار بگذارد!

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: