• جمعه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-3385-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

طرح معامله قرن با شکست روبرو خواهد شد

استاندار لرستان گفت: طرح معامله قرن با شکست روبرو خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید موسی خادمی در سخنرانی پیش از خطبه‎های این هفته نمازجمعه بروجرد، اظهار کرد: روز قدس ابتکار امام(ره) بود. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران امام(ره) آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان روز قدس نامگذاری کردند و در این روز مسلمانان با راهپیمایی، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام می‎کنند.

وی تاکید کرد: مسلمانان با اتحاد و همدلی نابودی اسرائیل را رقم می‌زنند و روز به روز بر جمعیت ملت‎های آزادی‎خواه و عدالت‌طلب افزوده می‎شود.

خادمی اضافه کرد: برخی از کشورهای عربی به علت منفعت‌طلبی از اسرائیل حمایت می‌کنند اما جامعه اسلامی خواستار ایجاد حکومت اسلامی در فلسطین با رأی و نظر مردم این کشور است.

وی با بیان اینکه طرح معامله قرن با شکست روبرو خواهد شد، افزود: این طرح نقشه‌ای شوم از سوی آمریکا و اسرائیل است که باعث تثبیت اسرائیل خواهد شد و این برعکس خواسته مردم مسلمان جهان است.

استاندار لرستان بیان کرد: ملت فلسطین با ایستادگی در برابر ظالمان و ملت‎های مسلمان اجازه نخواهند داد این توطئه‎ها و برنامه‎ها اجرایی شود و این خواب دشمنان و زورگویان تعبیر نمی‎شود چرا که جامعه اسلامی تلاش دارند تا حکومت اسلامی با رای و نظر مردم در فلسطین ایجاد شود.

خادمی در ادامه با اشاره به پروژه‎های بروجرد گفت: در دو سال گذشته برخی پروژه‌های مهم در این شهرستان پیگیری شده از جمله سد شهید بروجردی و آبسرده که آب شرب و کشاورزی را تأمین می‌کنند و اعتبار این سدها در بودجه چند سالی حذف شده بود که در سال ۹۷ و ۹۸ تخصیص اعتبار گرفته‌اند.

وی اظهار کرد: یکی از پروژه‎های نیمه تمام بروجرد پل شهدای دانش آموز است که تلاش می‎شود تا این پروژه امسال به سرانجام برسد.

استاندار لرستان تصریح کرد: راه آهن بروجرد وارد پیوست بودجه شده و طبق اعتبارات درنظر گرفته شده اجرایی می‎شود.

خادمی گفت: ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ورزشگاه پنج هزار نفری بروجرد درنظر گرفته شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: