• پنجشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-1386-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز عمليات تعريض جاده دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: عمليات تعريض و چهار خطه كردن جاده دانشگاه آزاد اسلامي با مشاركت مالي اين دانشگاه آغاز شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دكتر داريوش جاويد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به منظور تعریض جاده دانشگاه که یک جاده روستایی است و حدود 3 كيلومتر از آن با جاده دانشگاه مشترك است با تلاش و پيگيري‌هاي مسئولين اين واحد و مساعدت و همياري رياست عالي دانشگاه آزاد اسلامي مبلغ 15 میلیارد ریال اعتبار از طرف سازمان مركزي تخصیص يافته است.

وی تصریح کرد: دانشگاه برای حفظ جان دانشجویان كه حقيقتاً سرمايه اصلي و آينده سازان اين كشورند، تقبل کرده تا بخشی از هزینه تعریض این جاده را تامین کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تعریض این جاده نیازمند ورود به حریم برخی اراضی کشاورزی و باغی است بخشي از هزینه رفع معارضان که کشاورزان و باغداران هستند بر عهده دانشگاه آزاد اسلامي است.

جاويد اضافه کرد: تسريع در روند اجراي اين پروژه و جلوگيري از خسارات جاني و مالي، براي ما بسيار حائز اهميت است و از همه کسانی که در این راه تلاش کرده‌اند تشکر و قدردانی می‌کنم. 

به گزارش ایسنا، جاده كنوني دانشگاه آزاد اسلامي و روستاي گردشگري ونايي كه در منطقه‌اي كوهستاني واقع شده، به دلیل حجم بالاي ترافیک به ویژه در روزهای تعطیل، با عرض کم و پیچ و خم بسیار و شیب زیاد همواره خسارت‌های جانی و مالی بسیاری را به مسافران تحمیل کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: