• چهارشنبه ۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-390-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

هزینه‌های تامین اجتماعی در لرستان ماهانه بيش از هزار ميليارد است

فرماندار سلسله با اشاره به وجود حدود ۱۹ هزار نفر بیمه شده در شهرستان، گفت: ایجاد درمانگاه تأمین اجتماعي در شهرستان سلسله مطالبه به‌حق مردم است.

 به گزارش ایسنا منطقه لرستان، شریف خسروی در دیدار با مديرکل تأمین اجتماعي، با اشاره به افزايش تعداد مستمری‌بگیران تأمین اجتماعي در شهرستان، اظهار کرد: يکي از مطالبات به حقی که مردم شهرستان دارند، ايجاد درمانگاه تأمین اجتماعي در شهرستان سلسله است.

وی با اشاره به فراهم بودن زمین برای احداث درمانگاه در بهترين نقطه شهر، عنوان کرد: انتظار می‌رود در جلسات درون‌سازمانی و برون‌سازمانی، اين موضوع به‌عنوان مطالبه جدي مردم شهرستان مطرح و پيگيري شود.

علی جهانی مدیرکل تأمین اجتماعي لرستان نيز در اين ديدار با اشاره به اينکه به‌طور متوسط، ماهانه حدود ۶۰ ميليارد ريال مستمري و حقوق و هزینه‌های بيمه بيکاري در شهرستان پرداخت می‌شود، اظهار کرد: سال گذشته در لرستان حدود ۱۲ هزار ميليارد ريال حقوق پرداخت شد كه تقریباً معادل یک‌سوم هزینه‌های دولت در استان است.

وی با بیان اینکه نگاه تأمین اجتماعي، همراهي، سازگاري و حمايت است، خاطرنشان کرد: درآمد ماهانه تأمین اجتماعي حدود ۵۰۰ ميليارد ريال است که درحالی‌که هزینه‌هایمان بيش از هزار ميليارد ريال است.

مدیرکل تأمین اجتماعی در اين ديدار به فرماندار سلسله قول مساعد براي پیگیری‌های لازم به‌منظور ايجاد درمانگاه تأمین اجتماعي در شهرستان را داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: