• سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 982-9890-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد:

126 پرونده تخلف آرد و نان در شهرستان تشکیل شده است


رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: 126 پرونده تخلف آرد و نان در شهرستان تشکیل شده است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی شاهرودی در جلسه شورای اداری شهرستان بروجرد، اظهار کرد: دربحث تنظیم بازار با وجود تحریم ‎ ها و گرانی نرخ ارز مشکلاتی به وجود آمد که قسمتی از مشکلات بازار مربوط به ارز و تحریم بود و قسمتی هم مربوط به احتکار کالاهای اساسی مربوط می ‎ شد .

وی تصریح کرد: در سوات گذشته 15 انبار و سردخانه در شهرستان بود که اعلام موجوی می ‎ کردند اما در حال حاضر بیش از 60 انبار و سردخانه درشهرستان شناسایی شد اعلام موجودی می ‎ کنند .

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد خاطرنشان کرد: سال گذشته 7هزار و 776 مورد بازرسی صورت گرفت که 770 پرونده تخلف به ارزش 40 میلیارد تومان تشکیل شد .

شاهرودی اضافه کرد: از ابتدای سال تا کنون یک ‎ هزار و 115 مورد بازرسی صورت گرفته که 115 پرونده تخلف گران فروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور به ارزش 60 میلیون تومان تشکیل شده است .

وی بیان کرد: در سطح شهر بروجرد 203 نانوایی وجود دارد که سال گذشته 126 پرونده تخلف به ارزش 50 میلیون تومان تشکیل شده است .

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد ادامه داد: سال گذشته 315 تن برنج، 93 تن مرغ منجمد، 71 تن گوشت منجمد، 19 تن گوشت گرم و 93 تن شکر به نرخ دولتی در بازار توزیع شده است.

شاهرودی اظهارکرد: امسال نیز 17 تن گوشت منجمد، چهار تن گوشت گرم، 30 تن شکر و 29 تن شکر در بازار عرضه شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: