• پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-9486-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد خبر داد:

تشکیل کارگروه روانشناسی سلامت در پلدختر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت:‌ کارگروه روانشناسی سلامت از سوی این واحد دانشگاهی در شهرستان سیل‌زده پلدختر تشکیل شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، داریوش جاوید اظهار کرد: به‌منظور تقویت روحیه و رسیدگی به وضعیت روحی و روانی سیل‌زدگان، کارگروهی متشکل از استادان و افراد خبره روانشناسی زیر نظر معاونت پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد در شهر سیل‌زده پلدختر تشکیل شد.

وی تصریح کرد: تیم روانشناسی قرارگاه جهادی با همکاری این واحد دانشگاهی متشکل از استادان و دانشجویان رشته‌های روانشناسی و روانپزشکی با حضور در شهرستان پلدختر فعالیت‌های پیشگیرانه و درمانی خود را آغاز کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد خاطرنشان کرد: این گروه با تشکیل کارگاه‌های آموزشی برای کارشناسان بهداشت روان و مربیان مهدکودک آموزه‌های متنوعی را در زمینه نحوه رفتار با افراد آسیب‌دیده از سیل اخیر، ارائه دادند و رهنمودهای لازم را به آنان گوشزد کردند. این جلسه در محل شبکه بهداشت و درمان پلدختر تشکیل شد.

جاوید اضافه کرد: این تیم روانشناس با حضور در کمپ‌های محل اسکان سیل‌زدگان با انجام غربالگری و گفتگوهای روان‌درمانی با ساکنان این مکان‌ها، نسبت به برگزاری جشن و بازی‌های روانشناختی همراه با توزیع اسباب‌بازی برای کودکان خانواده‌های ساکن در کمپ‌ها اقدام کردند.

به گزارش ایسنا، کورش ساکی رئيس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان از كلينیک سیار دندانپزشکی قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در پلدختر بازدید کرد.
در این بازدید پس از گزارش رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر از فعالیت‌های درمانی و بهداشتی دانشگاه آزاد اسلامی، ساکی از همکاری قابل توجه و منظم دانشگاه آزاد اسلامی به‌ویژه پشتیبانی چشمگیر واحد بروجرد این دانشگاه قدردانی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: