• دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-9485-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس خبر داد:

اضافه کردن دو خط تولید دیگر به صنایع غذایی گهر دورود

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از اضافه کردن دو خط تولید دیگر به صنایع غذایی گهر دورود خبرداد.

مهندس مجید کیان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: صنایع غذایی گهر دورود واحدی پویا، فعال و سرپاست که افق خوبی دارد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون 150 نفر در این کارخانه مشغول به کار هستند، اضافه کرد: تمام تلاشمان این است که دو خط تولید دیگر را به صنایع غذایی گهر دورود اضافه کنیم و روی تولید پلیمر و پلی فرم‌ها مورد نیاز گروه توسعه ملی و  صنایع زیرمجموعه آن هستیم تا تمام آنها را در اینکارخانه راه‌اندازی و تولید کنیم.

کیان‌پور عنوان کرد: با انجام این مهم قطعا بین 100 تا 150 نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: فاز اول این کارخانه تولید پلی‌فرم، آب معدنی، آب آشامیدنی است و اکثر این پلی فرم‌ها با هدف صادرات تولید می‌شوند.

وی بیان کرد: همچنین به دنبال این هستیم که بین 100 تا 120 هکتار زمین کشاورزی که در این کارخانه وجود دارد را به کشت گیاهان دارویی و ایجاد گلخانه در راستای افزایش ارزش افزوده اختصاص دهیم.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی افزود: با استفاده از این ظرفیت می‌توان زمینه را برای اشتغال تعداد بیشتری از جوانان این شهرستان مهیا کرد و امیدواریم هر چه سریع‌تر این مهم نیز عملیاتی شود.

کیانپور یادآور شد: خوشبختانه هم‌اکنون وضعیت کارخانه صنایع غذایی گهر دورود مناسب ارزیابی شده و با برنامه‌ریزی صورت گرفته امیدواریم در آینده نزدیک بتوان شاهد توسعه بیش‌ازپیش این واحد تولیدی و نقش آن در اقتصاد شهرستان بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: