• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-7284-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان: 20 پروژه شاخص برای افتتاح داریم/

نظارت بر واردات نهاده‌های دامی عملیاتی خواهد شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 20 پروژه شاخص برای افتتاح در دهه فجر داریم.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمدرضا صفی‌خانی در شورای اطلاع‌رسانی استان بیان کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برنامه‌هایی لحاظ کرده که باید متفاوت دیده شوند.

وی اظهار کرد:  جلسات متفاوتی در وزارت خانه در نظر گرفته شده که 40 روز دستاوردهای انقلاب را نشان دهیم و برای مردم ملموس باشد.

این مسئول گفت: اولین اقدامی که در این رابطه در سازمان صنعت، معدن و تجارت صورت گرفته تشکیل چند کمیته مختلف  بود تا این دستاوردها به شکل مناسبی اطلاع‌رسانی شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان  کرد: در ارتباط با قطب دارویی بودن استان برنامه‌ای توسط صداوسیما برنامه‌ریزی شده و از واحد اکسیر بروجرد تصویربرداری کردند. وضعیت چندین واحد شاخص استان همچون  داملران، اکسیر، نساجی بروجرد و بایر افلاک در این چند روز اخیر از شبکه‌های سراسری به نمایش گذاشته شده است.

وی یادآور شد: برای هر روز این ۴۰ روز، یک برنامه متنوعی را باید داشته باشیم که بهره‌برداری از واحدهای تولیدی شاخص با حضور مسئولان ملی یکی از این برنامه‌ها خواهد بود. زاگرس خودرو بروجرد و چندین واحد یونیت دندانپزشکی را در بروجرد برای افتتاح داریم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان به اجرای چند طرح نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی استان، اشاره کرد و گفت: این اقدام طی ۴۰ روز یاد شده در دستور کار قرار خواهد گرفت که نظارت بر واردات نهاده‌های دامی عملیاتی خواهد شد.

صفی‌خانی همچنین از برخورد با متخلفین بازار در سطح استان خبر داد و اضافه کرد: امیدواریم با همکاری سایر دستگاه‌ها بتوانیم آرامشی را برای بازار شب عید در استان پیش‌بینی کنیم و در کنار این برنامه‌ها نمایشگاه‌هایی را لحاظ کردیم.

وی گفت: درمجموع تاکنون 20 پروژه شاخص برای افتتاح  طی ایام‌الله دهه فجر داریم.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: