• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-7084-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان:

۲۱۳ پروژه، دهه فجر در استان به بهره‌برداری خواهند رسید

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ۲۱۳ پروژه ایام‌الله دهه فجر در حوزه‌های مختلف آب، خاک، گلخانه و ... در استان به بهره‌برداری خواهند رسید.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، عبدالرضا بازدار در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان که در دفتر معاون سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: آرامش در فضای جامعه حاکم است و نیازمند شور و هیجان خاصی در جامعه هستیم.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در پایان سال و در آستانه ایام‌الله دهه فجر هستیم این مهم فعالیت بیش از گذشته را می‌طلبد.

بازدار عنوان کرد: 11 شهرستان داریم و ایام دهه فجر با توجه به تراکم برنامه‌ها پیشنهاد می‌کنم قبل از 12 بهمن‌ماه به استقبال برنامه‌ها رویم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: فضای مجازی فرصت مناسبی است چنانچه درست مدیریت شود می‌توان در این فضا تبلیغات گسترده برای برنامه‌ها و اقدامات صورت گیرد.

وی با اشاره به اجرای بیش از ۲۳۰ میلیارد تومان پروژه حوزه جهاد کشاورزی استان، افزود: برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در قالب ۱۳ غرفه یکی دیگر از برنامه‌های ما در این ایام است و مرغ و گوشت و اقلام اساسی را باقیمت تنظیم بازار عرضه می‌شوند.

بازدار به برگزاری جشنواره عشایری و روستایی در این ایام در استان اشاره کرد و یادآور شد: تدوین کتابچه «شکوه انقلاب در ۴۰ سالگی» در قالب عملکرد ۴۰ ساله انقلاب یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته جهاد کشاورزی استان است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، گفت: در ایام دهه فجر ۲۱۳ پروژه در حوزه‌های مختلف آب، خاک، گلخانه و ... در استان به بهره‌برداری خواهند رسید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: