• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-6387-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دهه فجر فرصتی برای بازخوانی نعمت انقلاب است

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) بر مشارکت بیشتر بانوان در برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تأکید کرد و افزود: دهه فجر فرصتی برای بازخوانی نعمت انقلاب، مشارکت، استقلال و آزادی است.

بازخوانی نعمت‌های انقلاب در دهه فجر به گزارش ایکنا از لرستان، مریم سپهوند، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان‌ امروز شنبه، ۲۲ دی در همایش زینبیون راهروان انقلاب اسلامی که در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: این همایش با مشارکت بسیج جامعه زنان، سپاه ناحیه خرم‌آباد و کانون خادمیاران آستان قدس رضوی در لرستان برگزار شده است.

وی با ذکر اینکه می‌توان زن بود و سنگر خانواده را نگه داشت و در کنار آن در سنگر حجاب بود، گفت: زنان و مادران انقلابی در تغییر مسیر کشور و تحکیم انقلاب نقشی شایسته داشتند و قدم در میدان عمل نهادند.

سپهوند دهه فجر را فرصتی برای بازخوانی نعمت انقلاب دانست و گفت: دهه فجر فرصتی برای بازخوانی نعمت مشارکت، استقلال و آزادی است.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع)، بر لزوم مشارکت بانوان انقلابی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد و افزود: بانوان انقلابی دشمن‌شنا‌س‌تر از قبل در سایه ولایت با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن طرح‌های کهنه دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

وی تقدیر از بانوان همسر جانباز و انقلابی را بخش دیگری از محورهای این همایش اعلام کرد و افزود: ولایتمداری و پشتیبانی از ولایت را باید از زینب (س) آموخت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: