• چهارشنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-13014-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان:
توانمندسازی یکی از ابعاد توسعه است

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: توانمندسازی یکی از ابعاد توسعه است .

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سیدعلی نادر دهقانی الوار در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی سعی کرده برای تمامی فعالیت‌های خود پایه و اساس علمی پیدا کند و با مراکز و تسهیل‌گرانی که در مناطق مختلف صرفا کار زیربنایی می‌کنند، تفاوت دارد .

وی با بیان اینکه در کنار اقدامات زیربنایی ما، فعالیت‌های فرهنگی نیز دیده می‌شود، افزود: بعد توانمندسازی که یکی از ابعاد مهم توسعه است را در منطقه لحاظ و پیگیری می‌کنیم و معتقدیم برای توسعه، توانمندسازی را نیز باید در کنار تمامی کارهای خود لحاظ کنیم .

دکتر دهقانی الوار با بیان اینکه در سند پیشرفت ایرانی_ اسلامی که مقام معظم رهبری ابلاغ کردند و برنامه‌های دولت به تمامی این موارد اشاره شده است، ادامه داد: توانمند سازی و توسعه محله‌ای یکی از ابعاد توسعه است و حتما باید به آن پرداخته شود .

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی لرستان توسعه محله‌ای را یکی از ابعاد مهم توسعه شهری عنوان کرد و گفت: در کشور ما بحث بازآفرینی شهری در دستور کار است ولی در اصل باید نوسازی یا به‌سازی انجام می‌شد .

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان با تاکید بر اینکه در تحقق این مهم نیاز به حمایت و مشارکت تمامی ارگا‌ن‌ها داریم، ادامه داد: حوزه فرهنگی جهاد دانشگاهی با تمام توان خود در عرصه هستند و خوشبختانه تیمی از دانشجویان فعالیت می‌کنند که تمام وقت و توان خود را برای این کار هزینه کرده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: