• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-8114-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ارائه ‌خدمات ویژه به مسافران توانخواه در فرودگاه خرم‌آباد

معلولان و افراده توانخواه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند که یکی از آنها عدم بهره گیری از خدمات ویژه در فرودگاه خرم‌آباد بود.

برخی از معلولان و افراد توانخواه به خبرنگار ایسنا منطقه لرستان گفتند: متأسفانه نبود خدمات ویژه در فرودگاه خرم‌آباد سبب شده که برای سفر به مشکل بخوریم و مسافرت از طریق خودرو خیلی سخت است.

آنان ادامه دادند: به عنوان مثال وقتی برای درمان قصد داریم به تهران برویم کارمان سخت می‌شود و به اجبار باید چندین ساعت داخل خودرو باشیم.

حامد امیری از مدال‌آوران لرستانی پارالمپیک و پاراآسیایی در این باره به ایسنا گفت: حدود سه سال پیش با بلیت به فرودگاه خرم‌آباد رفتم که وقتی مرا با ویلچر دیدند پرسیدند چه کسی به تو بلیت داده است؟ وقتی علت را پرسیدم، گفتند امکان ارائه خدمات ویژه در فرودگاه وجود ندارد.

اما حالا خدمات ویژه فراهم شده و غلام‌رضا بنی‌صدر مدیر فرودگاه در این باره به ایسنا گفت: خودروی ویژه حمل بیمار که برای چنین مواردی نیاز است بالغ بر یکسال پیش خریداری شد.

بنی‌صدر یادآور شد: در حال حاضر شرکت ایران ایر که روزهای شنبه، دوشنبه و پنج‌شنبه در فرودگاه خرم‌آباد پرواز دارد از خدمات ویژه برخوردار است و مسافران توانخواه می‌توانند از خدمات این شرکت هواپیمایی بهره ببرند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: