• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-3186-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فعالیت ۱۰ تشکل دانشجویی در دانشگاه آزاد لرستان

نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان در امور تشکل‌ها با اشاره به فراهم بودن فعالیت‌های دانشجویی برای کلیه تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی، اظهارکرد: در حال حاضر ۱۰ تشکل در دانشگاه‌ آزاد اسلامی لرستان فعالیت دارند .

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، بهروز دوستی در مراسم روز دانشجو که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در سالن اجتماعات دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد برگزار شد، اظهارکرد: برای مناسبت روز دانشجو برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شده است و این برنامه صرفاً با حضور مسئولان اجرایی است‌ .

وی به برنامه دیدار دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با ائمه جمعه در سطح استان اشاره کرد و گفت: برنامه جشنی نیز به‌مناسبت روز دانشجو در واحد لرستان با حضور گروه هنری سیقاف انجام خواهد شد .

دوستی به برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو اشاره کرد و افزود: روز دانشجو دارای اهمیت است و این اهمیت بیش از پیش احساس شده است .

نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور تشکل‌های استان به فعالیت ۱۰ تشکل در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی لرستان اشاره کرد و افزود: زمینه برای فعالیت تمام تشکل‌ها و دانشجویان فراهم است .

وی آرمان‌خواهی را طبیعت دانشجو دانست و افزود: باید محدودیت‌های مسئولان را هم در نظر گرفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: