• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-2885-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آیت الله میرعمادی:

رسانه‌ها افکار عمومی را مهندسی می‌کنند/ نتیجه کار رسانه هدایت و بصیرت است

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان نتیجه کار اصحاب رسانه را هدایت، بصیریت و بیداری برشمرد و گفت: از اهمیت کار رسانه همین بس که افکار عمومی را مهندسی می‌کنند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی در دیدار با اصحاب رسانه و فعالان مجازی که در بیت امام جمعه برگزار شد، ضمن تقدیر از فعالیت مطلوب اصحاب رسانه در سطح استان، اظهار کرد: رسانه و فضای مجازی لرستان همواره فرصت بوده است و از رشد رسانه و فضای مجای راضی هستم و تشکر می کنم
وی ضمن ابراز رضایت از برگزاری نشست‌های مشورتی با اصحاب رسانه، تصریح کرد: ما با تشکیل اینچنین جلساتی این فرصت را برای جوانان در استان فراهم کرده‌ایم تا صحبت‌های خودشان را بزنند.
آیت‌الله میرعمادی با ذکر این مطلب که در شرایط کنونی آنچه بر ما لازم است هم‌افزایی است، اضافه کرد: اصحاب رسانه باید خدا را بر این شغل شاکر باشند، چراکه با فکر و اندیشه سرو کار دارند و بیان شما نعمت است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کار و فعالیت اصحاب رسانه را برترین و ارزشمندترین کار برشمرد و افزود: نتیجه کار اصحاب رسانه هدایت، بصیریت و بیداری است.
امام جمعه مردم خرم‌آباد با ذکر این مطلب که محصول فکر و اندیشه اصحاب رسانه در قالب بیان و نوشته در اختیار مردم قرار می‌گیرد، تصریح کرد: درباره اهمیت رسانه و فضای مجازی باید گفت که رسانه امروزه افکار عمومی را مهندسی می‌کند، امروز رسانه‌ها منشا خیلی از مسائل در جامعه هستند و از این رو فرصت هستند.
این مفسر قرآن کریم با ذکر این مطلب که ما باید امروز از رسانه‌ها و فضای مجازی بخوبی استفاده کنیم، خاطرنشان کرد:  اصحاب رسانه باید کار و فعالیت خود را باور داشته و بر رسالت کارشان ایمان داشته باشند. 
آیت‌الله میرعمادی با ذکر این مطلب که از رسانه و فضای مجازی برای تقلید و تبیین مسائل دینی استفاده شود، اضافه کرد: رسانه‌ها و فضای مجازی فرصتی برای داشته‌های استان هستند و می‌توانند توانایی‌ها و کمبودهای استان را به مردم و جامعه معرفی کنند.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: رسانه‌ها و فضای مجازی فرصتی برای ایده‌ها می‌باشند و افراد جامعه می‌توانند ایده‌ها و تفکرات خودشان را ارائه بدهند.
امام جمعه مردم خرم‌آباد با ذکر این مطلب که راز موفقیت جمهوری اسلامی ایران در پایبندی به ارزش‌های انقلاب و چهل سال هماوردی با آمریکای جنایتکار و مستکبر است، اضافه کرد: نقد غیرمنصفانه تبعیت از اهداف دشمن است لذا هنر این است که عیب‌ها را بزرگ نکرده بلکه برطرف کنیم.
این مفسر قرآن کریم با ذکر این مطلب که در بیانی از مولای متقیان امام علی(ع) آمده است که  بر شما باد به اندیشه‌ورزی به فکر کردن گفتن و نوشتن که باعث هدایت جامعه است، خاطرنشان کرد: هدف اصلی منتقدین اصلاح امور جامعه است کمااینکه هر منتقدی باید بداند که تضعیف ارزشهای دینی و انقلابی چیزی جز تضعیف روحیه انقلابی مردم و ترویج یاس و ناامیدی و تفرقه در جامعه نیست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: