• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-2587-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تخصیص ۱۰ درصد اعتبارات فرهنگی ادارات به‌منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

مدیرکل بنیاد شهید لرستان گفت: باید با تعامل سعی شود ۱۰ درصد اعتبارات فرهنگی ادارات و دستگاه‌های اجرایی به‌منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تخصیص و جذب شود و نظارت صحیحی بر عملکرد ادارات در این خصوص انجام گیرد .

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سیدحسین نازاریان در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت لرستان با محوریت برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روز شهید که با حضور اعضای شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه اصلی همه مسئولان است .

وی افزود: ازجمله وظایف شورا کیفی‌سازی برنامه‌های مختلف در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت است و باید خروجی‌محوری در برنامه‌ها با هدف تبیین هرچه بهتر فرهنگ ایثار و شهادت اجرایی شود .

نازاریان گفت: ایثار اجتماعی به‌عنوان یکی از مصادیق ترویج ایثار و شهادت مطرح شود و از مشارکت مساجد، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های مقاومت، اصناف و مدارس در مسیر ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت استفاده بهینه شود .

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان افزود: باید با تعامل سعی شود ۱۰ درصد اعتبارات فرهنگی ادارات و دستگاه‌های اجرایی به‌منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تخصیص و جذب شود و نظارت صحیحی بر عملکرد ادارات در این خصوص انجام گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: