• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-2186-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان خواستار شد:

اتخاذ سیاست جناحی مؤثر درزمینهٔ حفظ محیط‌زیست

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: اتخاذ سیاست جناحی مؤثر درزمینهٔ حفظ محیط‌زیست، پیشگیری از  آلودگی و حفظ منابع آب، حفاظت از گونه‌های گیاهی و جانوری ضروری به نظر می‌رسد.

 به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سیامک بهاروند در شورای حفاظت از اراضی ملی استان بیان کرد: با توجه به آغاز رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی در راستای هدفمند کردن پایان‌نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی در بررسی چالش‌های جامعه و باوجود پتانسیلی که در استان وجود دارد خوشبختانه موضوع بحث و  بررسی مشکلات و معضلات حقوقی استان به دانشگاه آزاد اسلامی لرستان واگذار شده است.

وی ادامه داد: برای این حل این مشکلات در قالب پایان‌نامه‎ها و طرح‌های پژوهشی ابتدا به دنبال شناسایی چالش‌ها خواهیم بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد عنوان کرد: به‌عنوان مثال اتخاذ سیاست جناحی مؤثر  درزمینهٔ حفظ محیط‌زیست، پیشگیری از  آلودگی و حفظ منابع آب، حفاظت از گونه‌های گیاهی و جانوری ضروری به نظر می‌رسد.

بهاروند گفت: راهکارهای رفع اطاله دادرسی و اجرای احکام می‌تواند طرح‌های پژوهشی برای انجام باشند و در جلسات تخصصی مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی اظهار کرد: باید اهداف عینی و راهبردی را مورد تجزیه‌وتحلیل قرار داد و برای بررسی موضوعات جزئی‌تر که دستگاه قضا روزانه با آن سروکار دارد دانشگاه آزاد همکاری لازم را خواهد داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد بیان کرد: در حال حاضر دانشگاه  2500 دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد جزا و جرم‌شناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل و دکترای حقوق خصوصی) دارد که می‌توان با استفاده از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف دستگاه قضایی استان قدم‌های اساسی برداریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: