• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1586-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اصحاب رسانه با نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار می‌کنند

رئیس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد دیدار می‌کنند .

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، یزدان سهرابی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی که نقش موثری در اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و همچنین روشنگری دارند با آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد دیدار دوستانه خواهند داشت .

  وی افزود: در این دیدار که دوشنبه دوازدهم آذر همراه با نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود، اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی در فضای دوستانه و صمیمی با نماینده ولی فقیه دیدار و گفت و گو می کنند .

رئیس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: این دیدار با محوریت رسانه، فضای مجازی، فرصت‌ها و تهدیدها برگزار می‌شود که در آن تعدادی از اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی نیز نکات و مطالبات مدنظر خود را در دیدار با آیت‌الله میرعمادی عنوان خواهند کرد .

  سهرابی تصریح کرد: این دیدار از سوی مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان برگزار می شود .

وی افزود: این دیدار با هدف صمیمیت بیشتر اصحاب رسانه با یکدیگر و نماینده ولی فقیه انجام می‌شود که انتظار داریم بعد از آن همه فعالین رسانه در استان با یک دلی، در جهت توسعه و رونق اقتصادی استان تلاش کنند .

رئیس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار کرد: از ظرفیت‌های مطلوب در لرستان، داشتن رسانه‌های پویا است که در صورت همدلی بیشتر می‌توان از آن در جهت معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل استان استفاده بیشتری را برد.

وی افزود: انتظار داریم با این دیدار دوستانه که به میمنت میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) برگزار می‌شود، بتوانیم بیش از گذشته در راستای توسعه استان قدم برداریم و از آسیب ها دوری بجوییم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: