• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-3384-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تلاش‌های بیشتری در بحث منظر جاده‌ای صورت گیرد

مشاور رئیس و بازرس ویژه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: در بحث منظر جاده‌ای تلاش‌های بیشتری صورت گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، قاسم باقری در جلسه شورای اداری راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان اظهار کرد: همدلی و هماهنگی خوبی در مجموعه این اداره کل وجود دارد و نظم و آراستگی فردی و محیطی و المان‌های زیبای بصری در این اداره دیده می‌شود که مایه مباهات سازمان است.

وی گفت: هدف از سفر به استان لرستان بررسی وضعیت و پیگیری مطالبات رانندگان، ارزیابی عملکرد کمیسیون‌های رسیدگی به تخلفات رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل و بررسی آمادگی استان برای راهداری زمستانی بوده و صرفا برای حمایت و پشتیبانی همکاران به لرستان سفر کردیم.

مشاور رئیس و بازرس ویژه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اظهار رضایت از عملکرد استان در پیگیری مطالبات رانندگان و حل مشکلات حمل بار گفت: تفکر و پیگیری فرابخشی معاونان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان تحسین برانگیز است.

باقری اظهار کرد: لرستان از نظر جاذبه‌های گردشگری طبیعی، ظرفیت بسیار بالاتری نسبت به استان‌های سرآمد کشور دارد که می‌طلبد در بحث منظر جاده‌ای تلاش‌های بیشتری صورت گیرد، همچنین سعی بر این است دوره‌های آموزشی منظر جاده‌ای در استان برگزار شود.

همچنین عباس شرفی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان در این جلسه با ارائه‌ی عملکرد هشت ماهه گفت: در این اداره‌کل مسئولیت‌ها به معاونان و روسای ادارات تخصصی تفویض و سعی شده انضباط کاری در فضای اداری حکم فرما شود.

وی از برنامه‌ریزی مبتنی بر مهندسی ارزش در راهداری لرستان خبر داد و افزود: پیشنهاد می‌شود سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای عملکرد استان‌ها را به‌صورت سالانه ارزیابی کند تا با شناسایی نقاط ضعف و قوت، جایگاه و عملکرد هر استان مشخص و در راستای بهبود خدمات تلاش شود.

شرفی بیان کرد: در بحث سرقت‌ها و تخریب علائم جاده‌ای که به‌عنوان یک معضل جدی در کشور و لرستان مطرح است اقدامات خوبی با هماهنگی مجموعه استان به‌ویژه پلیس و دادستانی صورت گرفته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: