• دوشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1285-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع):
هدف آمریکا تخلیه روحیه انقلابی و اسلامی در بین مردم است

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از وجود ۴۰۰ هزار بسیجی در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مرتضی کشکولی در جلسه شورای اداری استان با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: سال گذشته ترامپ دوئلی را شروع کرد و امسال را سال مرگ جمهوری اسلامی عنوان کرد که تا ۲۲ بهمن سال گذشته ختم آن خواهد بود.

وی ادامه داد: آمریکا این دوئل را یک سال به تعویق انداخت و گفت تا پایان امسال جمهوری اسلامی مرگ خود را خواهد دید.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان بیان کرد: امسال سال ثبت اقتدار جهانی انقلاب است اثبات ما مرگ آمریکا خواهد بود.

وی با بیان اینکه هم اکنون صف استکبار از هم پاشیده شده است، گفت: آن‌ها نبرد بین مذهب و مذهب را با جنگ داعش بنیان نهادند اما ناتوانی آنها نمود پیدا کرد.

کشکولی گفت: با این وضعیت امریکا تلاش خود را روی موضوعات اقتصادی، روانی و رسانه‌ای گذشته و سه دستاورد را تعریف کرده است، آنان می‌خواهند روحیه اسلامی و انقلابی را در بین مردم تخلیه کنند و تاثیرات شگرف انقلاب را در منطقه کاهش دهند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه آمریکا در فکر تامین امنیت رژیم اشغالگر است، گفت: دو همایش رزمایش در شهریور و مهر امسال اجرا شد که هدف آن نمایش قدرت جمهوری اسلامی بود.

وی با بیان اینکه در این همایش ۲۵ هزار بسیجی فعال شرکت کردند، گفت: ما در لرستان چهارصد هزار بسیجی عادی در استان داریم و افرادی که شرکت کردند جزو نیروهای فعال بودند که پیام پایداری و مقاومت خود را به دشمنان نشان دادند.

کشکولی با بیان اینکه اجرای این همایش باعث ایجاد آرامش خاطری برای خاطر آشفته و مضطرب مردم شد، ادامه داد: بسیج به عنوان پشتیبان همیشگی رهبر و دولت بخشی از مردم سالاری دینی است و هر جا خلایی وجود دارد وظیفه پر کردن آن با این نهاد است که به عنوان دفاع همه جانبه آن را پر می‌کند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تفکر بسیجی را تلفیق روحیه اسلامی و انقلابی عنوان کرد و گفت: برای تجلیل از این روحیه امروز این  جلسه برگزار شده است و فردا نیز از ۵۰ پاکبان که در این همایش ما را یاری کردند تجلیل خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: