• دوشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-788-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:

ورزش کارگری در بدنه تولید قرار گیرد

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ورزش کارگری باید جزئی از بدنه تولید قرار گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مهندس درویش‌پور در مراسم تجلیل از تیم فوتسال نقشاب گستر که نایب‌قهرمان رقابت‌های کارگران کشور شده، اظهار کرد: ورزش   در اقتصاد کشور نقش اساسی داشته و اگر می‌خواهیم اقتصاد مولد و پایدار داشته باشیم باید تنها کارگر را برای کار نخواهیم و زمینه ورزش را نیز برایش فراهم کنیم.

وی ادامه داد: در کارگاهی که ورزش و نشاط نباشد بدون شک تولید خوبی نخواهیم داشت و باید توجه خاصی به ورزش کارگری داشته باشیم.

درویش‌پور با بیان اینکه هزینه در ورزش سرمایه‌ای برای آینده است، اضافه کرد: تمام توان خود را برای اعتلای ورزش کارگری استان بکار بسته‌ایم.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بیان کرد: ارزش افزوده، تولید، انجام فکرهای کاربردی و... با اهمیت دادن به ورزش انجام می‌شود.

وی با تقدیر از مجموعه شرکت نقشاب گستر، مدیرعامل و هیدئت مدیره آن تاکید کرد: مدیران شرکت‌های تولیدی باید بیش از پیش به ورزش کارگری اهمیت دهند و از برخی مدیران اقتصادی گلایه داریم که ورزش حتی در مخیله آنان نمی‌گنجد. مدیران حامی ورزش قابل ستایش و تقدیر هستند و ما از آنان حمایت می‌کنیم.

درویش‌پور خاطرنشان کرد: بارها گفته‌ایم که تیم را با نام خود کارگاه یا واحد تولیدی اعزام می‌کنیم ولی برخی مدیران استقبال نمی‌کنند.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با تاکید بر اینکه ورزش کارگاهی باید جزئی از بدنه تولید قرار گیرد، افزود: در کنار صیانت از نیروی کار باید باید توجه ویژه‌ای به ورزش کارگری داشته باشیم.

همچنین مجید فلاح‌نژاد سرپرست تیم نقشاب گستر لرستان در این مراسم گفت: فرصت کمی برای آمادگی داشتیم اما با این حال نتایج خوبی گرفتیم.

وی بیان کرد: صنعت استان ما مشکل دارد و کمتر می‌توانند در ورزش سرمایه‌گذاری کنند ولی حمایت‌های هرچند اندک نیز در بین ورزشکاران ایجاد انگیزه می‌کند.

فلاح‌نژاد با اشاره به اینکه رقابت‌های جهانی سال آینده در اسپانیا برگزار می‌شود، افزود: مشکل فنی نداریم اما از لحاظ مالی با مشکل مواجه هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: