• یکشنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-488-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معرفی استعدادهای برتر 5 وزن نخست المپیاد وزنه‌برداری

رئیس هیات وزنه‌برداری لرستان گفت: نفرات برتر پنج وزن اول المپیاد این رشته معرفی شدند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید علی شاهرخی اظهار کرد: پس از پایان روز دوم رقابتهای المپیاد استعدادهای برتر وزنه‌برداری کشور، تیم آذربایجان شرقی در صدر جدول قرار گرفت.

وی افزود: در دسته ۴۹ کیلوگرم اشکان محمدی از خوزستان با مجموع ۱۳۱ کیلوگرم طلا گرفت و امیر محمد سلیمانی از اردبیل با۱۳۰ کیلوگرمی دوم شد و عبداله محمدی از خوزستان با ۱۲۷ کیلوگرم گردن‌آویز برنز را کسب کرد.

شاهرخی گفت: در دسته ۵۵ کیلوگرم علی عالی‌پور از آذربایجان غربی با ۱۸۳ کیلوگرم مجموع، مدال طلا را از آن خود کرد و امیرحسین حسین‌زاده از تهران با ۱۷۲ کیلوگرم نشان نقره گرفت و ابوالفضل خاکباز از لرستان با ۱۶۷ کیلوگرم سوم شد.

وی ادامه داد: در دسته ۶۱ کیلوگرم عرفان آقایی از آذربایجان شرقی با ۲۲۳ کیلوگرم بر سکوی نخست ایستاد و عرفان مرادی از آذربایجان شرقی با ۲۰۱ کیلوگرم و کوروش پیری از کرمانشاه با ۱۸۷ کیلوگرم به ترتیب صاحب مدال‌های نقره و برنز شدند.

رئیس هیات وزنه‌برداری لرستان اظهار کرد: در رقابت دسته ۶۷ کیلوگرم عبداله بیرالوند از لرستان با مجموع ۲۲۹ کیلوگرم صاحب طلا شد و فرید نقدی‌پور از خوزستان با مجموع ۲۱۸ کیلوگرام نقره و امیرحسین سلیمانی از تهران با  مجموع ۲۱۷ کیلوگرم مدال برنز را کسب کرد.

شاهرخی افزود: در دسته ۷۳ کیلوگرم مبین کاسب از مازندران با مجموع ۲۳۴ کیلوگرم مدال طلا را کسب کرد. سامان آقایی از آذربایجان شرقی با ۲۲۴ کیلوگرم و محمود حاتمی از خوزستان با ۱۹۷ کیلوگرم مدال‌های نقره و برنز را بر گردن خود آویختند.

وی یادآور شد: رقابت‌های اوزان ۸۱، ۸۹، ۹۶، ۱۰۲ و ۱۰۲+ کیلوگرم پنجم و ششم آذر برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، المپیاد استعداهای برتر وزنه‌برداری از یکم تا ششم آذر ماه در سالن شهید چاغروند خرم‌آباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: