• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-4690-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تحمیل نیروهای غیرمتخصص به آموزش و پرورش


معاون استاندار لرستان و فرماندار ویژه بروجرد گفت: به آموزش و پرورش بیش از چارت سازمانی آن نیروهای غیرمتخصص تحمیل شده است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، رضا آریایی در جلسه شورای اداری آموزش و پرورش، اظهار کرد: فرایند آموزش، فرایندی پیچیده است و فرهنگ نیز معانی زیادی دارد به طوری‎که گستردگی آموزش را می‎رساند.

وی با اشاره به نقش نوسازی، افزود: نقش نوسازی مدارس مشخص نیست چراکه برای راه‎اندازی سیستم گرمایشی برخی از مدارس بروجرد هم علی‎رغم گذشت یک ماه از اعلام موضوع، هنوز اقدامی در این زمینه انجام نداده است.

فرماندار ویژه بروجرد تصریح کرد: مشکلات آموزش و پروش و نوسازی بروجرد باتوجه به اعتبارات اندک مرتفع نمی‎شود.

آریایی ادامه داد: به آموزش و پرورش بیش از چارت سازمانی آن نیروهای غیرمتخصص تحمیل شده و این مهم نیز شامل آموزش و پرورش بروجرد می‎شود.

وی اضافه کرد: با انتقال دبیرستان شبانه روزی باقرالعلوم در سراب زارم بروجرد به مرکز شهر موافق بوده چراکه این انتقال امری پسندیده است.

معاون استاندار لرستان بیان کرد: خیرین در امر نوسازی مدارس نقش بسزایی داشتند به طوری‎که طی بازدیدی از مدارس جنوب شهر وضعیت اسفناکی داشتند، کلاس‎های درس مانند قفس، محیط مدرسه بد و نامناسب بود و اگر خیرین مدرسه ساز نبودند تکلیف این مدارس مشخص نبود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: