• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-5986-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی لرستان:
۲۷۰۰ نفر دوره آموزشی برای دهیاران استان برگزار می‌شود

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی لرستان گفت: دوره‌های آموزشی دهیاران استان در جهاد دانشگاهی واحد لرستان در حال برگزاری است.

احمد عبدی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: با همکاری دفتر امور روستایی استانداری، دوره‌های آموزشی دهیاران لرستان برای نیم‌سال دوم سال جاری در شش سرفصل در حال اجراست.

وی هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی را آشنایی دهیاران با وظایف سازمانی، مدیریت کارآمد در سطح روستا و تعامل با روستاییان برشمرد و افزود: مجموعاً ۷۲ ساعت آموزشی در قالب شش دوره تکریم ارباب رجوع، آشنایی با برنامه پنج ساله توسعه، مجموعه قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی، بازاریابی محصولات کشاورزی، اصول ایمنی و مقابله با حوادث و مدیریت توسعه زیرساخت روستایی برای دهیاران برنامه‌ریزی شده است.

عبدی‌پور اضافه کرد: با هدف بازدهی مناسب‌تر، افزایش میزان مشارکت در دوره‌های آموزشی و جلوگیری از تردد دهیاران به مرکز استان، به شکلی برنامه‌ریزی شده برنامه‌های آموزشی به‌طور متمرکز در شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، کوهدشت، دلفان، الیگودرز و پلدختر به‌صورت همزمان برگزار شود.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی لرستان، استفاده از اساتید مجرب دانشگاهی، تقدیر از دهیاران برتر،  سرفصل‌های بروزرسانی شده، تعامل با فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان و... را از ویژگی‌های دوره‌های آموزشی عنوان کرد و گفت: پیش‌بینی می‌شود مجموعاً ۲۷۰۰ نفر دوره آموزشی در قالب برنامه ارائه شده تا دهه اول دی‌ماه برگزار شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: