• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-7084-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تملک 96 واحد تولیدی شده توسط بانک‎ها در لرستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از وجود 96 واحد تولیدی تملک شده توسط بانک ‎ ها در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، گودرز امیری در جلسه شورای بانک ‎ های استان اظهار کرد:بانک ‎ ها اگر قانون بانکی در استان وجود دارد که دست و پا گیر است را اعلام کنند تا به زعم خود و پیگیری استاندار اصلاح شود.

وی اضافه کرد: اگر از طرف بانک قابل حل نبود و امکان پذیر نیست به صورت پیشنهاد و تخصصی ارائه دهند تا استانداری موضوع را بررسی و پیگیری کند.

امیری با بیان اینکه در خیلی از موارد بانک ‎ ها باعث ورشکستگی واحدها می ‎ شوند، گفت: یک واحد ممکن است با کمکی جزیی بتواند خود را سر پا نگه دارد که بانک ‎ ها از دادن تسهیلات خودداری می ‎ کنند و باعث ورشکسته شدن واحد می ‎ شوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از وجود 96 واحد تملک شده توسط بانک ‎ ها در استان خبر داد و افزود: برخی از بانک ‎ ها مشتریانی دارند که می ‎ توان این واحدها را در اختیار آنان قرار داد برای همین بانک ‎ ها باید پیگیری ‎ های لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه روی تغییر کاربری و واگذاری واحدهای تملک شده باید جدیت بیشتری وجود داشته باشد، بیان کرد: در این رابطه سایر دستگاه ‎ ها نیز می ‎ توانند در صورت وجود سرمایه ‎ گذاری که اهلیت لازم را داشته باشد آن را به بانک معرفی کنند.

امیری اظهار کرد: شرایط واگذاری واحدهای تملک شده باید تسهیل شود چراکه سرمایه ‎ ای راکد مانده هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: