• سه شنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-2988-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرمربی سابق تیم ملی دو و میدانی:
اگر در کشور دیگری باشم، زندانی‌ام می‌کنند

پیشکسوت دو و میدانی که سابقه قهرمانی، مربیگری، سرپرستی و... را در عرصه‌های بین‌المللی دارد، می‌گوید: اگر در کشور دیگری باشد، زندانی‌اش می‌کنند.

سید محسن شاهرخی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: در بیش از 30 کشور به عنوان ورزشکار و مربی حضور داشته‌ام و 43 سال است که در دو و میدانی فعال هستم و نباید خانه‌نشین باشم!

وی ادامه داد: با این رزومه در هر کشوری باشم نباید در خانه بنشینم و من را به زندان می‌برند و می‌گویند این همه در یک رشته فعالیت کرده‌ای و مسابقات زیادی رفته‌‌ای و باید آموزش بدهی و ورزشکار بسازی!

شاهرخی اضافه کرد: خودم هم دوست دارم آموزش بدهم و با ورزشکاران کار کنم اما باید شرایط فراهم شود و دعوت به کار شوم.

این مربی پرتاب‌های لرستانی تأکید کرد: تعهد محضری می‌دهم که در ورزشکاران سالم قهرمان آسیا و در معلولان قهرمان جهان و پارالمپیک تحویل دهم.

وی در پاسخ به پرسشی که چرا نمی‌تواند در ورزشکاران سالم قهرمان جهان تحویل دهد؟ گفت: چون علم و امکانات موردنیاز آن را نداریم!

شاهرخی یادآور شد: الان در کرمان فعالیت می‌کنم که چند ورزشکار رکورد بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا را به دست آوردند اما به طرق مختلف آنان را حذف کردند و فقط عشرت کردستانی را به اندونزی اعزام کردند که علاوه بر قهرمانی، رکورد آسیا را بهبود بخشید .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: