• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-4685-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خبر خوش برای ۵۰۰۰ داوطلب دانشگاه فرهنگیان

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی از اخذ مجوز اشتغال به تحصیل بیش از ۵۰۰۰ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر محمد بیرانوندی اظهار کرد: بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان، تلاش جهت اخذ مجوز اشتغال به تحصیل بیش از ۵۰۰۰ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان به نتیجه رسید.

وی اضافه کرد: تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کشور به میزان ۵۰۰۰ نفر علاوه برنیاز به ردیف استخدامی، نیازمند موافقت دانشگاه فرهنگیان، وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم و شورای گسترش وزارت علوم بود.

بیرانوندی ادامه داد: سرانجام پس از تلاش‌های فراوان موفق شدیم با جلب رضایت تمام متولیان امر، مجوز تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان را برای سال تحصیلی۹۸-۹۷ کسب کنیم.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: شیوه‌نامه تکمیل ظرفیت به زودی در سایت وزارت آموزش وپرورش درج خواهد شد؛ امید است تمام داوطلبان بدون فوت وقت با دقت نسبت به تکمیل فرم اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: این توفیق علاوه بر اینکه کمک شایان توجهی به تامین  نیروی انسانی ماهر و خبره آموزش و پرورش، پنج هزار جوان این مملکت را نیز بدون دغدغه  مشغول به کار خواهد کرد.

بیرانوندی اظهار کرد: اشتغال کمک به سلامت روحی- روانی خانواده‌ها یعنی کمک به تشکیل خانواده پنج هزار جوان و... است.

 رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نزدیک به ۳۰۰ نفر از این ۵۰۰۰ هزار نفر سهمیه استان لرستان خواهد بود.

وی عنوان کرد: ضمن سپاس از تلاش‌های دلسوزانه همه دست اندرکاران این اقدام بزرگ، ایجاد این فرصت ارزنده را به جوانان خوب کشورم تبریک عرض می‌کنم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: