• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-2088-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کوراش و جوجیتسو مهمان فدراسیون جودو هستند

دبیر فدراسیون جودو می‌گوید: کوراش و جوجیتسو مهمان این فدراسیون هستند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، امیرحسین سیاحی در جمع خبرنگاران با اشاره به استعفای درخشان از ریاست فدراسیون جودو اظهار کرد: روز گذشته مجمع عادی سالیانه فدراسیون برگزار شد که دکتر درخشان برای تمکین از قانون منع به کارگیری بازنشستگان استعفایش را اعلام کرد و از طرف وزارت، محمدرضا عمادی به‌عنوان سرپرست فدراسیون منصوب شد.

وی ادامه داد: سرپرست طبق قانون باید در مدت شش ماه شرایط برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون را فراهم و خودش نیز نمی‌تواند برای ریاست ثبت‌نام کند.

سیاحی درباره برنامه‌های فدراسیون گفت: باید ابتدا رئیس مشخص شود تا بتوانیم برنامه‌ریزی‌های درستی داشته باشیم و در رقابت‌های پیش رو موفق شویم.

دبیر فدراسیون در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا که چرا کمتر از کوراش نام برده می‌شود؟ تأکید کرد: این دو رشته تا وقتی مستقل شوند مهمهان فدراسیون جودو هستند و این فدراسیون مختص جودو است.

وی که نخواست مبلغ بودجه این فدراسیون را اعلام کند، افزود: بودجه بستگی به توافق با وزارت‌خانه دارد و خودشان اعلام می‌کنند!

سیاحی درباره کمک به جودوی لرستان گفت: این استان جودوکاران مستعد زیادی دارد و توجه ویژه‌ای به آن داریم و حمایت خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: