• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-1988-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خوشحالی دبیر فدراسیون از برگزاری مجمع با تاخیر یک‌ساله!/ محرومیت بانوی جودوکار به پایان می‎رسد

دبیر فدراسیون جودو و کوراش از اینکه پس از یک‌سال مجمع انتخابات هیأت لرستان برگزار شده، ابراز خوشحالی کرد!

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، امیرحسین سیاحی در مجمع انتخاباتی هیأت جودو و کوراش استان اظهار کرد: خوشحالم که پس از یک‌سال این مجمع برگزار شد، چون لرستان یکی از مستعدترین استان‌ها در جودو است و نگاه ویژه‌ای به آن داریم.

وی تأکید کرد: جایگاه لرستان این نیست و امیدواریم بهتر شود. ما هم حمایت می‌کنیم که لرستان به جایگاه واقعی‌اش برگردد و همچنان قطب بماند.

سیاحی افزود: لرستان می‌تواند به جودو کشور کمک کند و شکی در این زمینه نداریم. هر کمکی از دست‌مان بربیاید دریغ نخواهیم کرد و هر تخته تشکی که مسئولان هیأت بخواهند نصف مبلغ آن را می‌دهیم و نیم دیگر را هم اداره کل ورزش و جوانان لرستان تقبل کند.

 دبیر فدراسیون جودو و کوراش در ادامه با اشاره به صحبت مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در خصوص نبخشیدن فاطمه رشیدی جودوکار این استان تصریح کرد: تا الان در مورد آن اتفاق که صحنه‌سازی بود، صحبت نکرده‌ام. رشیدی از دختر بزرگ من دو سال بزرگ‌تر است و همواره "دخترم" خطابش می‌کردم.

وی با بیان اینکه آن مسائل(درگیری) کذب بود، اضافه کرد: حراست وزارت ورزش ورود کرد و دستور وزارت‌خانه به این منتج شد که رشیدی محروم شود.

سیاحی تأکید کرد: از همین الان می‌گویم که محرومیت رشیدی به پایان می‌رسد و ما هم تمام و کمال از وی حمایت می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، مجمع هیأت جودو لرستان در حالی امروز برگزار شد که آذر سال گذشته دوره چهار ساله هیأت قبلی تمام شده بود و در این مدت اختلاف بین فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان برای اعضای مجمع باعث شده بود که انتخابات این هیأت برگزار نشود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: