• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-3785-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

راه مقابله با آمریکا اتحاد، همبستگی مردم، بصیرت و پیروی از ولایت است

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: راه مقابله با آمریکا اتحاد، همبستگی مردم و حضور آنان درصحنه، بصیرت و پیروی از ولایت است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی در حاشیه راهپیمایی یوم الله 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی  این روز را روز مقابله  با جبهه مستضعفین در برابر جبهه استکبار جهانی عنوان و اظهار کرد: خوشبختانه مردم ایستادگی و مقاومت خود را در برابر ظلم و ستم‌هایی که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا انجام داده در این 40 سال  ثابت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه پیام راهپیمایی امروز مردم غیور ایران اسلامی این بوده که ما ۴۰ سال ایستاده‌ایم و در آینده هم خواهیم ایستاد، بیان کرد: همچنان از آرمان های انقلاب، شهدا و امام شهیدان دفاع خواهیم کرد و پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی خواهیم بود.

امام جمعه خرم‌آباد با تاکید بر اینکه این مخالفت، مبارزه و مقابله با استکبار جهانی به دلیل رفتارهای غلط غرب نسبت به مردم ایران است، تصریح کرد: کودتای ۲۸ مرداد، حمایت‌های پی در پی آمریکا از رژیم شاهنشاهی، کودتای نوژه، تحریم‌های اقتصادی، به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ای و ده‌ها پرونده جنایتی آمریکا علیه ملت ایران موجب شده که مردم نسبت به آمریکا تنفر داشته باشند و شعار «مرگ بر آمریکا» را پرشورتر و با شعورتر از گذشته چهلمین سال انقلاب به نمایش بگذارند.

وی اضافه کرد: به کوری چشم دشمنان که 13 آبان را آغاز مرحله دوم تحریم اقتصادی  قراردادند بار دیگر مردم پرخروش‌تر به صحنه آمده و انزجار خود را اعلام می‌کنند و آمده‌اند تا بگویند پای هدفمان ایستاده‌ایم.

میرعمادی بابیان اینکه هدف آمریکا این بوده که نظام جمهوری اسلامی را از پای دربیاورد ولی همه توطئه‌ها و شیطنت‌های آن‌ها نقش بر آب  می‌شود، یادآور شد: راه مقابله با آمریکا اتحاد، همبستگی مردم و حضور مردم درصحنه، بصیرت و پیروی از ولایت است.
 


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: