• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-3184-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

‍ معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری تاکید کرد: ضرورت به روزرسانی اطلاعات مهندسان ساختمانی/

ترویج و توسعه اخلاق حرفه ای مهندسان در لرستان

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری لرستان بر ضرورت به روزرسانی اطلاعات مهندسان ساختمانی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتراحمد مرادپور در مراسم تکریم و معارفه اعضای جدید هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان که در سالن جلسات اتاق بازرگانی خرم آباد برگزار شد، با تاکید بر زیباسازی، مقاوم، سبک و هوشمند توسط اعضای جدید هیئت مدیره گفت: باید ماموریت نظام مهندسی را بررسی و ارزیابی کنیم که ببینم به این ماموریت رسیده ایم.

وی تاکید کرد: ترویج و توسعه اخلاق حرفه ای باید در اولویت مهندسان ساختمان قرار گرفته و تعریف درستی از اخلاق حرفه ای داشته و به آن پایبند باشند.

مرادپور اظهار کرد: اگر روزی شاهد اوضاع ساخت و ساز شهری و رفاه مناسب مردم در ساختمانهای مقاوم در برابر حوادث طبیعی بودیم ، بدانیم که کار خود را درست انجام داده ایم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: استفاده و بها دادن به مهندسان جوان و ایجاد شغل برای آنها باید در اولویت نظام مهندسی باشد.

وی یادآورشد: باید شان و جایگاه مهندسی حفظ شود و بخشی از این امر توسط خود مهندسان امکان پذر است.

مرادپور توجه به زیباسازی، معماری، شهرسازی، ارتقاء کیفیت ساخت سازها و غیره را مهم و ضروری دانست و گفت: از اعضای هیئت مدیره هفت دوره گذشته سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تقدیر و تشکر و برای اعضای جدید این هیئت مدیره آرزوی موفقیت دارم.

در پایان این مراسم اعتبارنامه اعضای جدید هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان توسط دکتر مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی اعطاء شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: