• دوشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1684-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان خبر داد:
خسارت سیل به ۲۵۰ واحد مسکونی استان

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان از خسارت سیل به ۲۵۰ واحد مسکونی استان خبر داد.

مهندس مسعود رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، گفت: درپی بارندگی اخیر تعدادی از روستاهای استان دچار آب‌گرفتگی و به تعدادی از واحدهای مسکونی، فضاهای دامی و انباری خساراتی وارد شد.

وی بیان کرد: بنا بر گزارش‌های اولیه ارائه‌شده از شعب بنیاد مسکن شهرستان‌های خرم‌آباد، پل‌دختر، رومشکان، چگنی، دلفان، سلسله، الیگودرز و دورود حدود ۲۵۰ واحد مسکونی دچار خسارت شده‌اند.

رضایی اضافه کرد: با توجه به ماهیت خسارات ناشی از سیل که در روزهای آتی نمایان خواهد شد به نظر می‌رسد حجم خسارت بیش از این میزان خواهد بود.

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان ادامه داد: همکاران شعب این بنیاد در سطح استان پس از بروز خسارت با همکاری بخشداران برای ارزیابی و برآورد خسارت واحدهای مسکونی و تجاری داخل محدوده روستاها به محل اعزام و برابر دستورالعمل مدیریت بحران کشور خسارات وارده را برآورد و به مدیریت بحران استان جهت پیگیری‌های بعدی ارسال خواهند کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان از مردم و ساکنین روستاها درخواست کرد در مکان‌یابی و استقرار واحدهای مسکونی خود از نقطه نظرات فنی کارشناسان این بنیاد استفاده و با اخذ مجوز نسبت به احداث بنا اقدام کنند.

رضایی افزود: در بررسی‌های به‌عمل‌آمده عمده واحدهای خسارت‌دیده واحدهایی بوده که در مسیل و بستر رودخانه‌ها و مکان‌های بدون مجوز ساخت بنا شده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: