• دوشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-4414-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل حج و زیارت خبر داد:

افزایش 20 درصدی تعداد زائرین اربعین حسینی در لرستان

 مدیرکل حج و زیارت لرستان از افزایش 20 درصدی تعداد زائرین اربعین حسینی در استان خبر داد.

محمد خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: روز شنبه هر کسی مدارک خود را برای صدور ویزا تحویل داده بود، قسمت عمده‌ای از آنها تا عصر دیروز تحویل متقاضیان شد.

وی ادامه داد: کسانی که تا قبل از روز شنبه ثبت‌نام را به طور کامل انجام دادند، ویزا آنها تحویل داده شد و کسانی که در همان روزثبت‌نام کردند تعدادی از ویزاها را دیروز و تعدادی دیگر را امروز تحویل می‌گیرند.

مدیرکل حج و زیارت لرستان بیان کرد: 25 هزار و 700 نفر تاکنون برای برای سفر به راهپیمایی اربعین اقدام کردند.

خسروی افزود: در ابتدا قیمت ویزا را  385 هزار تومان تعیین کردند و بر این اساس مردم برای گرفتن ویزا و مقدمات سفر دیر اقدام کردند.

وی با بیان اینکه نسبت به سال گذشته  شاهد افزایش 20 درصدی تعداد نفراتی که ویزا گرفتند بودیم، عنوان کرد: در صورتی که پیش‌بینی شما 30 درصد بود اما 20 درصد محقق شد.

مدیرکل حج و زیارت لرستان امسال ویژگی بارزی که داشت این بود که شبکه کاملی  در استان  برای گرفتن مدارک مستقر شد و سرعت عمل در دادن ویزا به زائرین قابل توجه بود.

خسروی با بیان اینکه تلاش شده تا در موکب‌هایی که در استان برپا شده بهترین خدمات به زائرین ارائه شود به طوری که علاوه بر تعداد زیادی از زائران داخلی، زائران چندین کشور نیز از لرستان عبور می کنند که باید همه تلاش را برای خدمات‌رسانی به آنان انجام دهیم، گفت: زائرین 14 استان و 4 کشور خارجی برای رسیدن به مرز از لرستان عبور می‌کنند که برای اسکان و پذیرایی زائران برنامه‌ریزی شده و در نقاط مختلف موکب‌هایی درنظر گرفته شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: