• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-588-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/پیگیری پروژه/
خانه کبدی لرستان افتتاح می‌شود

شهریور 95 سید مناف هاشمی معاون وقت پشتیبانی و توسعه منابع وزارت ورزش و جوانان به استان سفر کرد و یکی از برنامه‌های سفر وی، کلنگ‌زنی خانه کبدی خرم‌آباد در منطقه فلک‌الدین بود اما این کار انجام نشد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، هوشنگ بازوند استاندار وقت و علی‌یاور عزیزپور مدیرکل ورزش و جوانان لرستان نیز به همراه معاون وزیر برای کلنگ‌زنی این پروژه در محل از پیش تعیین شده حضور داشتند، اما با مخالفت اهالی منطقه فلک‎الدین مواجه شدند.

برخی از جوانان این منطقه، چون با احداث خانه کبدی، زمین فوتبال خاکی از بین می‌رفت، درخواست کردند که این سالن در جای دیگری از منطقه احداث شود و با این درخواست موافقت شد و چند ماه بعد مکان دیگری برای احداث این خانه کلنگ‌زنی شد.

درباره آخرین وضعیت این پروژه، نعمت‌الله رشیدیان، رئیس هیأت کبدی لرستان به ایسنا گفت: پروژه خانه کبدی تقریباً آماده بوده و قرار است در هفته تربیت بدنی افتتاح شود.

وی با اشاره به اینکه خانه کبدی در محله فلک‌الدین خرم‌آباد قرار دارد، اضافه کرد: این محله کبدی‌خیز است و همواره ملی‌پوشان زیادی داشته است.

رشیدیان یادآور شد: برای تکمیل این پروژه 14 میلیارد ریال هزینه شده و امکانات مناسبی در آن مهیا شده است.

رئیس هیأت کبدی لرستان خاطرنشان کرد: در این سالن یک فضا را هم به کبدی ساحلی اختصاص داده‌ایم و در هر دو بخش می‌توانیم از آن استفاده کنیم.

وی گفت: تا یکی دو سال پیش کبدی استان فقط در خرم‌آباد فعال بود که بروجرد، کوهدشت و الیگودرز را فعال کرده‌ایم و برنامه داریم در سایر شهرستان‌ها نیز این رشته را فعال کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: