• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-7488-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مربی سابق تیم ملی جودو: چون مربی میراسماعیلی بوده‌ام، نامم را حذف کرده‌اند/

می‌خواهند فرد موردنظر خودشان رأی بیاورد

مربی سابق تیم ملی جودو می‌گوید: چون مربی آرش میراسماعیلی بوده، نامش را برای حضور در مجمع انتخاباتی هیأت جودو و کوراش لرستان حذف کرده‌اند.

یوسف مهری‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: حدود یک سال است که دوره چهار ساله ریاست هیات جودو و کوراش لرستان سپری شده اما فدراسیون هنوز به برگزاری مجمع انتخاباتی رضایت نداده است .

وی ادامه داد: فدراسیون از یک کاندیدای خاص حمایت می‌کند که بعد از آن به خودشان رأی بدهد و بر همین اساس سنگ‌اندازی می‌کند .

مهری‌پور با بیان اینکه نام من را از لیست اعضای مجمع حذف کرده‌اند، افزود : ۳۳ سال رئیس و دبیر هیأت استان بوده‌ام، بالاترین درجه مربیگری، داوری و کمربند را دارم و بارها تیم لرستان را قهرمان کشور کرده‌ام و حتی مربی تیم ملی هم بوده‌ام و علت این کار فدراسیون هم مبرهن است، چون قهرمان جهان تحویل داده‌ و مربی آرش میراسماعیلی بوده‌ام .

این مربی و داور لرستانی تأکید کرد: جرم من این است که مربی میراسماعیلی بوده‌ام که جودوی ایران را با نام وی می‌شناسند اما فدراسیون‌نشین‌ها در حال مهندسی کردن انتخابات مجمع هستند تا فرد موردنظر خودشان رأی بیاورد .

وی یادآور شد: نام شاگرد، شاگردهایم را در لیست مجمع گذاشته‌اند اما من که الان هم به‌عنوان مربی فعال هستم، جایی در مجمع ندارم. زندگی‌ام را پای جودو گذاشته‌ام اما آقایان ارزشی برای آن قائل نیستند .

مهری‌پور تصریح کرد: فدراسیون‌نشین‌ها از کسی حمایت می‌کنند که جودوی لرستان را در چهار سال اخیر نابود کرده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: